1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İstanbul Promosyon Kalem Firmaları - Promosyonbank
İstanbul Promosyon Kalem Firmaları - Promosyonbank

İstanbul Promosyon Kalem Firmaları - Promosyonbank

A+A-

Promosyon ürünleri şirketiniz için planlanmasından, üretimine; tasarımından teslimatına kadar tam anlamıyla profesyonel ilerleyen bir süreçler bütünüdür. Doğru promosyon ürününün seçimini yapabilmek için profesyonel bir danışmanlık, kaliteli bir ürün için üst düzey malzeme kalitesi tercihi yapan bir promosyon firması ile çalışmak hem şirketinizin prestiji hem de müşteri memnuniyetinizi üst seviyede tutmak için önemli detaylardır. Firmalar, promosyonürünleri seçiminde riski ve maliyeti minimuma indirerek, yüksek kaliteyi müşterilerine sunmak istemektedirler. Bu anlamda en çok tercih edilen ürünlerin başında promosyon kalem gelir. Bu kalemler üzerine baskının kolay bir şekilde yapılabildiği, sınırsız renk seçenekleri ile müşterilerine farklı alternatif sunulabilen ürünlerdir. Kalem, her zaman için kullanılması büyük bir ihtiyaç olan, sıklıkla cepte ya da çantada taşınan ve özellikle şirket toplantılarında hemen hemen herkesin önünde bulunan en iyi reklam aracıdır. Bir kalemin üzerine yapılabilecek baskı çeşitleri kısıtlı gibi gözükse de, promosyon üretimi yapan firmanın şirketinize sunacağı bir çok profesyonel seçenek ile farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Kurumsal renklerinizin kullanımı, logonuzun, internet adresinizin ya da e-posta adresinizin kalem üzerinde yazılması önemli bir marka algısı oluşturabilir. Bu marka algısının oluşturabilmesinin yanı sıra firma sloganınızın kalem üzerinde yazılması da önemlidir. Kalem üzerinde yeterli alanın bulunması, kalemin sizin vizyonunuza uygun tasarlanması gibi detaylar promosyon üretimi yapan firma tarafından projelendirilecektir.

Promosyon kalem ekonomik olmasının yanı sıra, kullanım kolaylığı bakımından sıklıkla tercih edilebilir. Kalemin hazırlanışı kadar, sunumu da oldukça önemlidir. Eğer promosyon olarak bir dolma kalem hazırlatacaksanız bu dolma kalemin güzel bir kap ve kılıf içerisinde sunulması, müşteriye özel mesajların bu sunum içerisinde yer alması önemlidir. Daha ekonomik olması için plastik kap ya da maliyet kaygısı gözetmeksiniz deri bir kılıf içerisinde kalemin sunulması mümkün olabilir. Müşterinize kalemi hediye ederken beraberinde de sunmak istediğini broşür, katalog ya da benzer reklam materyallerini de koyabileceğiniz şık bir karton poşet de tercih edilebilir. Poşet üzerine de firmanızın slogan ve logonuzun basılması da yine promosyon üreticisi firma tarafından sizin için yapılacaktır.

Bu haber toplam 3183 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT