1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İstanbul Evden Eve Taşımacılık
İstanbul Evden Eve Taşımacılık

İstanbul Evden Eve Taşımacılık

Evden eve nakliyat; taşınma durumu esnasında eski evinizdeki eşyaların yeni evinize taşınma sürecine verilen isimdir.

A+A-

İstanbul evden eve nakliyat özel nakliyat araçları ile eşyanızı hiçbir zarar görmeden istediğiniz yere kaliteli hizmet çerçevesinde taşımaktadır. Paketlenmekte olan eşyalar içerisinde kırılacak eşya var ise ayrı bir şekilde yerleştirilir ve özel olarak paketleme yapıldıktan sonra koruyucu ile güvene alınır.

Evden Eve Nakliyat Firmasının Verdiği Hizmetler

Eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşıma işlemini kendiniz yapmaya kalkıştığında hem eşyalarınız zarar görebilir hem de büyük bir zaman kaybı yaşarsınız. Ev taşıma işleminizde nakliyat firmaları tarafından hizmet aldığınız zaman bu zorlukların hiç birini yaşamazsınız ve eşyalarınız işinde uzman kişiler tarafından sökülür, paketlenir, taşınır ve yerine ulaştığında istediğiniz yere monte edilir.

Nakliyat şirketleri gerekli eşyaları taşımakla ve eşyaları gideceği yere ulaştırmakla işini sonlandırmaz. Zarar görmemesi için paketlenen eşyalar tek tek ambalajlarından çıkartılarak monte edilmesi gereken ürünler var ise monte edilir. Eşyalar yerine yerleştirilir ve başka bir istek veya talebiniz yok ise hizmet o şekilde sonlandırılır.

Nakliyat Firmalarının Kişiye Sağladığı Avantajlar

www.colakoglunakliye.com.tr web adresinden 7/24 bilgi alabilirsiniz. Nakliyat firmalarını tercih etmenin pek çok avantajı ve sağlamış olduğu pek çok kolaylıklar vardır. Bunlardan bazıları;

- Firmalar yapmış olduğu eşya sigortası ile taşınma esnasında eşyanın hasar görmesi durumunda müşteriye para iadesi garantisi vermektedir.

- Eşya taşımak ile zaman kaybı yaşamanızı önler ve 1 gün gibi kısa bir sürede taşınma işleminizi tamamlar.

- Nakliyat firması işinde uzman olduğu için eşyalara zarar vermeden taşır.

- Siz evde olmasanız dahi siz dışarıdaki işlerinizi hallederken firma elemanları sizin vermiş olduğunuz talimatlar doğrultusunda evinizi istediğiniz düzende yerleştirir ve teslim eder.

 

 

Bu haber toplam 717 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT