1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İstanbul Evden Eve Nakliyat
İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

A+A-

Evden eve nakliyat taşımacılık işlemleri esnasında kullandığımız ambalaj malzemelerinin tamamı çevre dostu olarak yer almaktadır

İstanbul evden eve nakliyat ev ve ofis taşımacılığı dahil olmak üzere pek çok farklı alanda nakliyat hizmeti sunmaktadır. Taşıma sırasında elemanlarımız yılların tecrübesi ile hizmet vermektedir. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir. Bu uygulama ile beraber ilk muayene aşamasında gerekli olabilecek tüm ambalaj malzeme listesi planlanmaktadır. Ambalajlama esnasında kırılacak eşyalar paketlenmektedir.

İstanbul Nakliye

İstanbul evden eve nakliyat alanında uzmanlaşmış personelimiz ile beraber tüm işlerinde emniyetli taşımacılık yapabiliyoruz. İş ve işçi güvenliği konusunda da gerekli eğitimleri almış olan personelimiz emniyet tedbirlerini tam olarak uygulamaktadır. İstanbul nakliyat firmamız bu alanda sahip olduğu tecrübe sayesinde eşyalarını sorunsuz bir şekilde istediğiniz adreslere ulaştırabilmektedir. Firmamız eşyalarınızın türlerine göre paketleme işlemi uygulamaktadır. Hassas eşyalarınız konusunda mukavemeti yüksek paketleme işlemlerinden yararlanarak eşyalarınızı tam koruma altına alabilmektedir. Firmamız evden eve nakliyat uygulamaları konusunda taşınma durumunda yer alan bilgisayar ve elektronik eşyalarınıza zarar vermeden taşıyabilmektedir.

Zarar Vermeden Taşıma

Araçlara yükleme konusunda eşyalar düzenli bir şekilde taşınmaktadır. Araçlarımız kapalı kasa olarak yer alıp tüm doğa şartlarına karşı korunur. Eşyaların yerleşimi konusunda ise iç bölümler özel olarak dizayn edilir. Kenarda kalan eşyaların sabitlenmesi adına kemerli bağlantı ürünleri ise araçların yan duvarlarına sabit durumda yer alır. Sarsıntıyı en aza düşürmek adına bu kemerler ile sabitlenerek uzun yolda hasar oluşumu engellenir.

Kurumsal taşımacılık firmamız evden eve nakliye alanında son derece eğitimli personeli ile hizmet vermektedir. İstanbul Evden Eve Nakliye firmamız bu konuda sahip olduğu modern asansörlü taşımacılık hizmeti ile beraber eşyalarınıza hızlı ve güvenilir bir şekilde taşıma işlemi sunmaktadır. Firmamız uygulamalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetlerine devam etmektedir. Bu yüzden firmamız hizmet kalitesini sürekli olarak arttırarak taşımaya devam etmektedir. Taşımacılık alanında hizmetlerimiz konusunda sizde detaylı bilgi sahibi olmak için hemen bizleri arayabilirsiniz. Ekibimiz merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizlere iletecektir.

444 69 21

0532 355 84 18

0212 211 30 39

0216 410 53 26

Bu haber toplam 643 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum