1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İstanbul evden eve nakliyat
İstanbul evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat

A+A-

Evden eve nakliyat ve nakliye hizmetleri özelikle istanbulda çok artmıştır buna rağmen evden eve nakliye ci de artmıştır insanlar taşınmak istediğinde doğru firma bulmak ve sağlıklı bir taşınma yaşamak için saahatlerce internette dolaşmaktalar.

Biz bu hizmeti oldukça kolaylaştırmışız evden eve nakliyat hizmetlerimiz istanbul başta olmak üzere türkiyenın genelinde Asansörlü evden eve nakliyat olarak yapılmaktadır.

Ev veya ofis eşyalarınızı daha kolay ve daha güvenilir olarak taşımaktayiz.

Bu sistem istanbuldaki firmaların çok birkaçında mevcuttur, bunlardan biriside biziz. Evden eve nakliye veya ofis taşımalarınızda SİGORTALI olarak nakliye hizmetlerimiz şu şekil yapılmaktadır öncelikle siz aradığınızda firmamız size bir müşteri temsilcisi yönlendırır bu kişi sizden bir randevu talebinde bulunur, gelip eşyalarınızı yerinde görüp bir tabletle bütün eşyalarınızı kayıt altına alır ve bir taşıma planı sizinle birlikte hazırlar buna göre size bir birn fiyat çıkarılır ve müşteri ile karşılıklı olarak sözleşme yapılır taşıma gümü ekibi ile beraber gelir ve eşyalar sarılarak araçlarımıza yüklenir yeni adrese gidilir orada da ayni şekilde eşyalar ambalajlarından çıkarılarak yerlerine dizilir ve kurulu - çalışır vaziyete getırılerek bırakılır. bundan sonrası işimiz biter bizden size yeni evinizde veya ofisinizde güle güle oturun demek kalır.

(Böylece bir taşımanın da sonuna gelinir)

Bu haber toplam 733 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT