1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İSTANBUL DÜĞÜN MEKANLARI
İSTANBUL DÜĞÜN MEKANLARI

İSTANBUL DÜĞÜN MEKANLARI

A+A-

Boğaz manzarası, kır bahçeleri ve doğal güzellikleri ile ünlü İstanbul düğün mekanları düğün yapmayı hayal eden genç aşıklara birçok farklı alternatif sunuyor. Çiftler fiyat araştırması ile kendi bütçelerine göre en uygun düğün mekanlarını araştırıp, hayallerini gerçekleştirecekleri organizasyon şirketleri ile o günü müthiş bir heyecan ile tasarlamaya başlıyorlar. Tarihi mekanlara ilgi duyan ve vintage tarzı düğünleri seven genç aşıklar, boğaza nazır eski köşklerde ve dağ manzarası eşliğinde düğün yapmak istiyorlar şu günlerde.

Nişan Organizasyonları İçin De Farklı Mekanlar Tercih Ediliyor

Nişan mekanları da olarak kullanılabilen boğaza nazır eski köşklerde yapılan düğün ve nişan organizasyonları da sosyal medya da çok popüler. Hayaller ve düğün konsepti seçimi gelin ve damadın kararı olsa da, uzun yıllardır tercih edilen kır düğünü mekanları İstanbul’da yapılan düğünler en az tarihi düğün mekanları kadar evlenmek isteyenler tarafından tercih ediliyor. Kır düğünü mekanları Avrupa yakasında genel olarak konumlandırılmış, çiçeklerin ve denizin eşsiz manzarası eşliğinde tasarlanarak, tüm misafirlerin beğenilere sunulmuş. Düğün mekanları İstanbul Avrupa yakası ve düğün mekanları Anadolu yakası olarak iki farklı kategorilerde İstanbul’da hizmet vermekteler.

İstanbul’da Düğün Mekanı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

İstanbul’un kalabalık trafiğinde düğününüze geç kalmak istemiyor ve davetlilerinizin de düğünden önce orda olmasını istiyor iseniz, düğün mekanının konumunu stratejik bir şekilde seçmenizde fayda var. Düğün salonu seçiminde en önemli kıstas, ulaşım kolaylığı günümüzde. Uzak düğün salonları veya trafik çilesi, düğününüze katılım oranlarını etkilerken, siz bile düğününüze geç kalabilirsiniz. Bu sebeple, İstanbul düğün mekanları listenizde en başta aranması gereken kriter, düğünü nerede yapacağınız olmalı. Karşıda oturuyor iseniz, ancak düğüne gelecekler Asya’da ise, düğününüze gelmek biraz zor olabilir. Ya servis tutacak, davetlilerinizi konfor içerisinde düğün alanına getireceksiniz ya da düğün mekanınızı davetlilere ve diğer kriterlerinize göre seçeceksiniz. Genelde davetlileriniz Avrupa yakasında ikamet ediyor ise, Avrupa yakasındaki düğün salonlarına bakmakta fayda var. Zira, hayallerinizi karşılayacak ve bütçenize uygun olabilecek düğün mekanlarını Avrupa yakasında bulmak mümkün olsa gerek.

Avrupa Yakası Yemekli Düğün Mekanlarını Keşfedin!

İstanbul Avrupa yakası düğün mekanları, Avrupa yakasında oturan ve gösterişli düğün isteyenlerin tercihi oluyor. İster yemekli, ister alkollü olarak tasarlayabileceğiniz düğün organizasyonu, tamamen sizin seçiminize bağlı bir karar. Dilerseniz kokteyl havasında canlı müzikli ve sınırsız alkollü bir düğün yapabilisiniz, dilerseniz yemekli ve canlı müzikli bir düğün konsepti ile dünyaevine girebilirsiniz. Yemekli düğün yapmak isteyenler ise, yemekli düğün mekanlarının menülerini inceleyerek araştırmaya başlayıp, yorumlara göre elemek sureti ile bir yemekli düğün mekanları listesi hazırlıyor. Anadolu yakası yemekli düğün mekanları açısından zengin bir çeşitliliğe sahip ve yemek konseptleri her birinden farklı olarak dizayn edilmiş. Ara sıcak ile başlatacağınız düğünüze, barbekü ile devam edebilir, misafirlerinizi hem şık sofralarda ağırlarken, eğlenceli müzikler ile memnun edebilirsiniz. Bütçenize göre belirleyeceğiniz menüler ile, düğününüzde şık sunumlar ile harikalar yaratabilirsiniz. Oynamayı sevmeyen veya oynamayı hiç bilmeyen genç aşıkların müzik tercihi ise, ya klasik müzik ya da canlı müzik oluyor haliyle. Aşk şarkıları ve eski şarkılar eşliğinde sevdiğinizle ve misafirlerinizle birlikte karaoke yapabilir, hatta kendi aranızda küçük bir yarışma bile düzenleyebilirsiniz. Kır düğünlerinde ve deniz kenarında konumlandırılan düğün salonlarında malum, saat sınırlaması pek yok. Sabahlara kadar aşk şarkıları söyleyip, doyasıya dans edebilmek sizin hayal gücünüze ve talebinize bağlı. Düğün sizin düğünüz ve düğün ile ilgili hayal ettiğiniz ne varsa onları da gerçekleştirmeniz ise iki dudağınızın arasında. Aşkın sonsuzluğuna yüz binlerce kez şahit olan İstanbul düğün mekanları her yeni yılda mutluluğa kapısını aralıyor.

Bu haber toplam 3093 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT