1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İSPARK’ta motorize ekipler iş başında
İSPARK’ta motorize ekipler iş başında

İSPARK’ta motorize ekipler iş başında

İSPARK otoparkları son teknoloji kamera sistemleri ile 24 saat izleniyor. Motorize denetim ekipleri ile anında müdahale ediliyor.

A+A-
Güvenle Park Güler Yüzle Hizmet sloganı ile yola çıkan ve kent genelinde 600 noktada  80 bin araç kapasitesi ile hizmet veren İSPARK, otoparklarda oluşabilecek olumsuzluklara anında müdahale edebilmek amacıyla genel merkezde kurulan denetim izleme ofisinde tüm otoparklarını gözlem altında tutuyor.
 
İstanbul’u teknolojik otoparklar ile tanıştıran kaliteli ve modern hizmet anlayışı ile kente otopark kültürü aşılamayı hedefleyen İSPARK, otoparkların ve vatandaşların güvenliğini de en üst seviyede tutmak amacıyla Denetim Birimini daha etkin ve aktif hale kavuşturuyor.
 
ispark_ic1.jpg
Dene-TİM İş Başında 
Genel Merkezde oluşturulan izleme ofisinde araçların ve otoparkın güvenliği gözlem altında tutulurken oluşabilecek olumsuzluklar halinde motorize denetim ekiplerine bilgi verilerek duruma en kısa sürede müdahale ediliyor.
 
İSPARK otoparklarına aracını bırakan tüm vatandaşların misafirleri olduğunu dile getiren Genel Müdür Mehmet Çevik “ Otoparklarımızda vatandaşımızın güvenliğini ve memnuniyetini sağlamak amacıyla denetim birimimize gerekli teknolojik altyapıyı sağladık. Kent genelinde otoparklarımız izleniyor. Misafirlerimizin huzuru önceliğimizdir.” Dedi. 
 

HABERE YORUM KAT