1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Işık Dolgusuyla Gözaltı Morluk Tedavisi
Işık Dolgusuyla Gözaltı Morluk Tedavisi

Işık Dolgusuyla Gözaltı Morluk Tedavisi

Her sabah aynaya baktığında göz altı torbalarından ve morluklarından şikayetçi olanlar. Gözaltlarındaki morlukları kapatmak için bir süre makyaj malzemesi kullanıp cildini yoran bayanlar. Hepiniz için mükemmel bir çözümle karşınızdayız.

A+A-

Göz altı morluk tedavisi Gözaltı ışık dolgusu yönteminin kullanıldığı, ilk ve tek dolgu ürünü olarak karşınızda. Her sabah aynaya baktığında göz altı torbalarından ve morluklarından şikayetçi olanlar. Gözaltlarındaki morlukları kapatmak için bir süre makyaj malzemesi kullanıp cildini yoran bayanlar. Hepiniz için mükemmel bir çözümle karşınızdayız.Cildinizin uzun süre içinde yeniden yapılandırılmasını istiyor ve gözaltı torbalarınızı ya da gözaltı morluklarınızı yok etmek istiyorsanız bu yöntem tam size göre. Medikal Estetik Hekimi Dr Mehmet Akgün’ün de özellikle tavsiye ettiği ve Epilasyon ve Lazer Merkezimiz’de uygulanmakta olan gözaltı morluk tedavisi ışık dolgusu kullanımıyla gerçekleşiyor. Septum adlı göz bölgemizi koruyan yerin, yaşa ya da genetik özelliklere bağlı olarak geride durması sonucu, gözlerimizin altındaki boşlukların belirginleşmesiyle gölgeler de belirginleşir ve biz bu durumu gözaltı morluğu olarak adlandırırız. Bakışımızı hatta ifadelerimizi bile etkileyen bu durumdan şikayetçi olan birçok kişi için çözüm ışık dolgusu.

Işık Dolgusu Gözaltına Nasıl Uygulanır?

Medikal Estetik hekimi Dr Mehmet Akgün’ün uygulamayı gerçekleştireceği bu yöntem;

• Dolgu denilince akla gelen deri altına enjekte etme şeklinde değil, ışınlar kemik üzerine uygulanır.

• Verilecek dolgu ışığı çok yavaş bir biçimde kemiklerin üzerinde uygulanır. • Işınların içinde bulunacak olan lokal anestezi maddesi sayesinde, herhangi bir acı ya da ağrı hissedilmez.

• İğne uygulandığı takdirde şişme, kızarıklık ya da morarma görülebileceği için iğne yerine kanül biçiminde uygulama yapılır.

• Kanülün ucu küttür. Dolayısıyla ciltte herhangi bir iz bırakmaz.

• Verilecek ışınların içinde tıplı diğer dolgu işlemlerinde de kullanılan hyaluronik asit bulunduğu için gözaltlarınızda canlılık ve yeniden yapılanma oluşacaktır.

• Kullanılacak hyaluronik asit sayesinde de etkisini çok daha uzun süre hissedebilirsiniz.

• Sonuçlarını 1 hafta içinde net bir şekilde görebileceğiniz bir uygulamadır.

• Gözaltı bölgesi, aktif olarak hareket eden göz çevresi gibi bir bölüm olmadığı için, alacağınız sonucu diğer dolgulara oranla daha uzun süre kullanabilirsiniz. Bu süreyi tahminen 2 yıl olarak da belirtebiliriz. Kendinizi daha mutlu hissetmenin ve yüzünüzle barışıp dinç bir görünüme kavuşmanın yolu gözaltı morluklarına ve torbalarına elveda demekten geçiyorsa, ışık dolgusu için sizleri bekliyoruz. Diğer medikal estetik uygulamaları için https://www.lazerepilasyonmerkez.net

Dr.Mehmet Akgün

Bu haber toplam 1253 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT