1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İşçi Soyunma Dolapları
İşçi Soyunma Dolapları

İşçi Soyunma Dolapları

A+A-

İşçi soyunma dolaplarında kalite ve güven bizim işimiz. Ahşap, sunta, metal malzeme, modifiye ve çelik işçi dolabı çeşitlerimizi web sitemizin sunum sayfasında görebilirsiniz.

Soyunma Dolaplarına Neden İhtiyaç Duyulur

Çalışma alanınızın metrekaresine uyumlu sağlam, dekoratif ve pratik soyunma dolapları kilit ve bölme sistemi ile çalışanlarınızın kişisel eşyalarını ergonomik bir ortamda muhafaza ediyor. Yeni nesil yerleşim sistemlerinin amacı alan daraltmasını ortadan kaldırarak, olabilecek her boşluğu ekonomik bir şekilde kullanmayı sağlamaktır. Bu yaklaşım sayesinde iş yerleri, evler ve diğer mekanların derli toplu bir şekilde görünmesi sağlanmaktadır. Yetkili firmanız bünyenizdeki işçi sayısına göre talep ettiğiniz dolapların imalatı, montajı ve bakımını üstlenerek işinizi önemli ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Soyunma Dolabı Modelleri

Soyunma dolabı modellerinin şekillerini ve ebatlarını, iş yerlerinizde görmek istediğiniz renkler, uğraştığınız iş sektörünün çeşidi, dolapları kullanacağınız oda ve ya odaların büyüklüğü belirlemektedir. Örneğin ufak bir işletmeniz var ve alan dolap hacimlerinin büyük olmasına müsait ise geniş kapılı, içten raflı, duvardan duvara ya da yarım dolap modellerini seçebilirsiniz. Fabrika usulü çalışıyorsanız ve ya mega bir atölyeniz varsa çok daha fazla dolap montajı talebinde bulunabilirsiniz. Burada önemli olan dolabın ısı, nem, yabancı cisim, güve ve böceklenme gibi doğal ve kimyasal unsurlara karşı dayanıklı ve kolay montaj özelliklerine sahip olmasıdır.

İş yerinizin güvenlik şartlarına uyum sağlayabilen, çalışanlarınızın iş eşyası dışında kişisel eşyalarını da güvenle saklayabileceği kilit ve şifreli kapı sistemlerine sahip dolap sistemlerimiz ile hem sizin, hem de çalışanlarınızın içi rahat edecek. Üst ve alt duvarlara montajlanabilen, portatif ve ya ayaklı dolap sistemleri, duvar ve kiriş boşluklarının iç kısımlarına gömme dolap usulü kullanılarak yapılan dolaplar, ışıklandırma ve çekmece özelliği ile yeni nesil dolaplar derken ihtiyacınız olan her türden dolap modelini web sayfamızda bulabilirsiniz.

İşçi soyunma dolabı üretimi yapan firmamız dolap kapaklarında uyguladıkları renklendirmeler, oval, kare ve dikdörtgen tasarımlar, bölmeli ve ya birleşik montajlama, şeffaf ve ya mat dolap kapağı ve askı aparatı destekli ürünleri ile sanal kataloğumuzda sizler için sergileniyor. Türkiye'nin her noktasından bizlere ulaşarak perakende ve ya toptan dolap siparişi verebilir, işinize en uygun dolap çeşitlerini seçmek için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Bu haber toplam 922 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT