1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İş Hukuku Alanında En İyi Avukat Cihan Orhan
İş Hukuku Alanında En İyi Avukat Cihan Orhan

İş Hukuku Alanında En İyi Avukat Cihan Orhan

İş Hukuku Alanında En İyi Avukat Cihan Orhan

A+A-

 

 

Ticaret hayatı içerisinde tedarikçiler müşteriler ya da ilişki içerisinde bulunulan diğer kişiler ile bir takım anlaşmazlıklar yaşanılabilir. Bu tür durumlarda Ticaret Hukuku ve yanı sıra iş avukatı devreye girerek sorunları çözüme kavuşturur. Davanın ya da olayın durumuna göre işlem yapılması açısından avukatın konuya hakim olması çok önemlidir. Zaman kaybı yaratmadan hızlı bir şekilde olayı ele alması hem zaman olarak hem de maddiyat olarak danışana kazanç sağlayacaktır. Bu nedenlerden dolayı iş avukatı seçimi oldukça elzemdir. Bu alanda ciddi oranlara sahip bir başarı tablosu oluşturmuş olan Avukat Cihan Orhan bu alanda sistemi iyi idrak etmiş avukatların başında gelmektedir.

Avukat Cihan Orhan Kimdir?

Avukat Cihan Orhan pazartesi günleri 16:30’da Trt Türkiye’nin Sesi radyosunda sesini duyurabilecek kadar bu alanda bilgi sahibi bir bilirkişidir. Avukatlık mesleğinin yanında arabuluculuk da yapar. Önemli arabuluculuk dosyalarında başarılara imza atmıştır. 2007 ve 2008 yılları arasında Hava kuvvetlerinde Askeri Savcı olarak da görev yapmıştır. İyi derecede Hukuk İngilizcesi bilmesi dolayısı ile Adalet Bakanlığı tarafınca incelemesi yapılmış olan istatistiksel verilerde oldukça büyük kazanımlara sahip olduğu görülmektedir.

Bu Alanda Ne Kadar Donanımlıdır?

İş disiplinin yanı sıra bilgi birikimi ve zaman yönetimi gibi alanlar sayesinde bu noktaya gelen Cihan Orhan Alman Hukuku konusu üzerinde ciddi araştırmalar yapmıştır. Almanya’da yaşayan vatandaşların emeklilik sorunları hakkında pek çok seminer düzenlemiştir. Bu çalışmalarının bir meyvesi olan kitabı büyük bir ulusal gazetede gündem olmuştur. İş hukuku avukatı Ankara gibi büyük şehirlerde büyük öneme sahiptir. Büyük ticari anlaşmazlıklar sadece para değil itibar da kaybettireceği için ilk adım olan avukat seçimi çok doğru bir şekilde yapılmalıdır.

Nasıl En İyi Oldu?

Mevzuata hakim olmasının yanı sıra süreklilik gösteren araştırmaları sonucunda yerinde öngörüleri ile danışanına destek vererek en iyiler arasına girmiştir. Hukukun sürekli kendisini yenilediğini bilen ve bu anlayış ile durmadan çalışarak, öğrenerek en iyilerden daha iyi olma çabası göstererek hak ettiği konuma ulaşmıştır. Müvekkillerini müşteri olarak görmemesi bu çabalarına ulaşmasındaki en büyük etkendir. Ayrıca Yüksek Lisans Eğitiminin ardından başladığı doktora eğitimi de bu sorulara cevap olabilecek maddeler arasında yer alır.

Bu haber toplam 591 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT