1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İris tarama
İris tarama

İris tarama

A+A-

Günümüzde personel takibini sağlamak ve güvenli geçişleri uygulamak adına pek çok ürün satışa sunulmaktadır. Bu vadede ise sorun yaşamadan kullanım olanakları tanıyan iris tarama ürünleri, sizlere her anlamda önem arz eden durumları sıralamayı da ihmal etmemektedir. Türkiye’de kitleler tarafından tercih sebebi olmasının en büyük önemi de, 3000’e yakın personeli tek bir hafıza içerisine alması ve sorunsuzca hizmet alabileceği ortamlar sunmasıdır.

Bu da ürün türlerini daha çekici kılmakta ve 3 farklı sistem türü üzerinden incelemeler yapmasına fırsatlar tanımaktadır;

1.Kart okuyuculu personel takip

2.Yüz tanımlayıcılı personel takip

3.Parmak izi okuyuculu personel takip

Personel takip cihazları değerini her geçen gün arttırıyor!

Personel takip cihazları günümüz teknolojisinde değerini her geçen gün arttırmaktadır. Bu da iris tarama adı altında sunulan ürünlerin tamamını inceleme ve satın alma olanaklarını sizlere vermektedir. www.perkotek.com olarak, en uygun olan ürün türlerini satışa sunmaktan geri kalmıyor, alışveriş yapma olanaklarınızı da en üst sıralara taşıyarak, dilediğiniz gibi ürünleri deneme ve kullanma durumlarını sunuyoruz. Siz de bir tık kadar uzağınızda olan tüm iris tarama ürünlerini görüntülemek ve satın almak için hemen bizimle iletişime geçebilir, alternatif seçeneklere sahip olan ürünleri de hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz. Geçmişten, günümüze kadar binlerce farklı ürün seçeneğini sizlere ulaştırmak adına çalışan personellerimiz, bugüne kadar da 60.000’in üzerinde memnun müşteri referansı edinmiştir.

Bu haber toplam 879 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT