1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İnstagram'da İş Hesabınızı Zirveye Çıkarın
İnstagram'da İş Hesabınızı Zirveye Çıkarın

İnstagram'da İş Hesabınızı Zirveye Çıkarın

İnstagram herkesin kullandığı en sevilen sosyal medya araçlarından biridir. Resim paylaşımı ,video paylaşımı, anlık iletiler, arkadaşlıklar ve hatta alışveriş instagramda aktif olarak kullanılır.

A+A-

İnstagram herkesin kullandığı en sevilen sosyal medya araçlarından biridir. Resim paylaşımı ,video paylaşımı, anlık iletiler, arkadaşlıklar ve hatta alışveriş instagramda aktif olarak kullanılır.

Yeni kişilerle tanışma konusunda geniş imkan sunmaktadır. Yeni insanlarla takipleşmek bloggerları takip etmek yeni ürünlerle tanışmak bu sosyal medya hesabının sunduğu imkanlar arasındadır.

Alışveriş yapacağınız sitenin instagram takipçi sayısı size güven verir. Ya da takip edeceğiniz ünlü kişinin sayfasındaki like’lar size cazip gelir. Dışarıdan tanımadığınız ama beğendiginiz herhangi bir kişinin takipçi sayısının resimlerindeki like ların fazla olması popüler olduğunu gösterir.

Peki siz neden onlar kadar popüler olmayasınız? Muhteşem resimleriniz harika ürünleriniz var ancak pazarlayamazsanız kime ne kazandırır?

Tüm bunların yanında karşıdaki kişiye güven vermeniz büyük önem taşır. Mesela sizin cok güzel ürünleriniz var ve bu ürünlerinizi instagram üzerinden pazarlamak istiyorsunuz. Kime kendinizi nasıl anlatabilir ya da ispatlayabilirsiniz? İstediğiniz kadar güvenilir olun bunun sosyal medyadaki en net göstergesi sizi takip eden kişilerin sayısıdır.

Bu konuda sizlere yardımcı olalım ve Extlikes ile tanışın.

EXTLİKES KİMDİR?

Extlikes sizlere İnstagram takipçi sayısı arttırma , like imkanı sunmaktadır. Takipçi sayınız yetersiz ise siz de arkadaşlarınız arasında popüler olmak istiyorsanız ürünleriniz daha hızlı ve kolay şekilde satılsın istiyorsanız takipçi sayınızı artırarak bunu başarabilirsiniz.

İnstagram üzerinde pek çok sistem vardır instagram takipçi sayısı artırma üzerine ancak bu konuda dikkat etmeniz gereken hususlar şunlardır:

1.TAKİPÇİ SAYIMI ARTTIRMAK İÇİN KİMDEN YARDIM ALMALIYIM?

Öncelikle bu konu üzerinde detaylı düşünmeli ve karar vermelisiniz. Çünkü EXTLİKES dışında yapacağınız yanlış bir tercih tüm işiniz altüst edebilir.

2.NEKADAR GÜVENİLİR OLDUĞUNU NASIL ANLARIM?

Bu konuda kullanan kişilerin fikirleri oldukça önemlidir. Takipçi artırma konusunda kim ne kadar fayda görmüş, hangi alanlarda kullanmış bloglardan ya da kişilerle birebir irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

3.TAKİPÇİ SAYIMIN ARTMASI NEKADAR İŞİME YARAR?

Güvenilir bir yer buldunuz ve karalısınız ancak bunu yaptığınızda işlerinizde ne kadar etkili olacak bu soruyu kendinize sormalısınız. İşlerinizin daha da iyileşmesi için kullanacağınız bir araçsa mutlaka takipçi satın almalısınız. Haydi İnstagram takipçi satın al ve sen de fenomen olma yolunda ilk adımını at.

4.GÜVENİLİRLİĞİ NEDİR?

Siz bedelini ödediniz ancak satın aldıgınız takipçi hesabınızda nasıl görünecek, ne zaman görünecek ve ne zamana kadar kullanacaksınız? Tüm bu soruların cevaplarını karsı taraftan almadan hiçbir ödeme yapmamalısınız.

Günümüzde dolandırıcılık işlerinde artış gözlenmektedir. Ve sizlerin kazanç sağlamak adına başvurduğu bu yöntemler dolandırıcılık için oldukça güzel imkan sunmaktadır. Bu yüzden dikkatli olunmalıdır.

Bu şekilde günlük yaşamdaki popülerliğiniz sayfanıza da yansıyacaktır. Ürünlerinizdeki beğeni sayısı, takipçi sayınızdaki hızlı artış karşı tarafa güven verecektir. Sizin sayfanızı inceleyen alıcı öncelikle özenle hazırladığınız sayfanızdan memnun kalacak ardından sizinle irtibata geçme konusunda cesaret gösterip ürününüzü satın alacak. Bu şekilde kişilerin size olan güveni artacak. Hem müşteri portföyünüz hem de gerçek takipçi sayınız da buna paralel olarak artacak.

Extlikes sizin için tüm bu detayları düşündü ve size ürün satışlarınızda, reklamınızda ve daha cok kazanmanızda fayda sağlayacak takipçi satın alma imkanını sundu.

Oldukça beğenilen ve güvenilir sayfaların yanında, ürünlerini beğenip yeni takip etmeye başladığınız sayfalar da oldukça çok. Detaylarını incelediğinizde takipçi sayısı gözünüze az görünebilir ve bu sizde güven sorununa yol açabilir. Peki bu sayı ertesi gün gereğinden fazla yükseldiyse? Orada bir durup düşünmekte fayda var. Bir günde takipçi sayısı 50 den 5050 ye yükselen bir sayfa size ne kadar güven verir? Gelin siz bu durumlara düşmeden güvenle takipçi sayınızı artırın, kazandığınız paranın keyfini tadın.

Bu haber toplam 1266 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT