1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İnsan Kaynakları Sertifika Programı
İnsan Kaynakları Sertifika Programı

İnsan Kaynakları Sertifika Programı

A+A-

İnsan kaynakları sertifika programı, İK profesyonellerine iş analizi, işe alım ve işten çıkış süreci, performans ölçümü, stratejik ücret yönetimi gibi temel becerileri kazandırmayı hedefliyor. İnsan kaynakları departmanında görevli personeller, orta ve üst düzey yöneticiler ile insan kaynakları alanında çalışmak isteyenlere hitap eden insan kaynakları sertifika programı ile şirketlerin personel verimi ve başarısını artırması amaçlanıyor.

İnsan Kaynakları Yönetiminin Önemi

Şirketlerin başarısını belirleyen en önemli kıstasların başında, çalışanların verimi ve performansı geliyor. Çalışanlardan en üst düzeyde verim alabilmek, çalışanların şirket içerisinde mutlu olmasını sağlamak ve potansiyellerini en iyi şekilde kullanmalarını teşvik etmek şirketin başarısını doğrudan doğruya etkiliyor. Başarılı bir insan kaynakları departmanına sahip olan şirketler; işe alım sürecinde daha doğru adımlar atıyor ve işe başlayan personellerin verimli ve aktif çalışmasına katkıda bulunuyor. Şirket için hem kısa hem de uzun vadede önemli getirileri olan insan kaynakları departmanlarının doğru stratejiler ile hareket etmesini sağlayacak becerileri kazanmasını amaçlayan IBS insan kaynakları sertifika programı profesyonellere kendi iş alanlarında yeni beceri ve yetkinlikler kazandırıyor.

İnsan Kaynakları Sertifika Programı İçeriği

İnsan kaynakları eğitimi; doğru iletişim kurma, stratejik düşünme, analiz ve ölçüm sistemlerine hakim olma, performans ölçütlerini doğru şekilde kurgulama gibi beceri ve yetkinlikleri kapsıyor. IBS insan kaynakları sertifika programını bireysel olarak alan katılımcılar, mesleklerinde daha başarılı olmalarını sağlayacak stratejiler edindiği gibi; kurumsal olarak katılım sağlayan şirketler, departmanlarındaki başarıyı büyük oranda artırabiliyor. Çok uluslu şirketler için kilit bir noktaya sahip olan insan kaynakları departmanı, orta ve büyük ölçekli şirketler için de önem arz ediyor.

İnsan kaynakları sertifika programı İstanbul’da IBS Türkiye tarafından etkili ve stratejik bir şekilde sunuluyor. 5 hafta süren eğitimler boyunca, katılımcılara; İK yönetiminin temelleri, İK sistemleri, ücret yönetimi, insan kaynaklarında değişim, iş kanunu ve stratejik iş yönetimi konularında uzman olmalarını sağlayacak eğitimler veriliyor.

İnsan Kaynakları Sertifika Programıİnsan Kaynakları Sertifika Programı

İnsan kaynakları sertifika programları ücretleri, eğitimi düzenleyen firmanın niteliğine, eğitimin süresine ve yetkinliğine bağlı olarak değişebiliyor. En uygun fiyatlar ile nitelikli ve stratejik eğitim imkanı sunan IBS Türkiye, insan kaynakları sertifika programı ile İK alanında kariyer yapmak isteyenlere ve insan kaynakları departmanının başarısını artırmak isteyen şirketlere hitap ediyor. İBS Türkiye insan kaynakları sertifika programı ücretleri ve program içeriği hakkında bilgi almak için ibsturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Bu haber toplam 2289 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT