1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İlginç Ürünler Sitesi ticaretgroup.com
İlginç Ürünler Sitesi ticaretgroup.com

İlginç Ürünler Sitesi ticaretgroup.com

A+A-

Hiç bir yerde bulamayacağınız hayatı kolaylaştıran ilginç ürünler https://www.ticaretgroup.com/tr sitesinde çok kolaylıkla bulunabiliyor. Enteresan ürünler sıradışı değişik ürün olmaları özellikleri ile dikkat çekiyor.

1994 yılında kurulan firmanın 2006 yılında yayına aldığı www.ticaretgroup.com online alışveriş sitesinde satılan ilginç ürünler çoğunlukla kendi ithal etmiş oldukları ürünlermiş.Tasarım ve üretimlerini Hongkong'da ortağı oldukları firmaları sayesinde yaparak Türkiye'ye ithal eden ticaretgroup online alışveriş firması olmasının haricinde dünyada geşilen teknolojileri yerinde takip eden,uluslararası fuarlara katılan ve bir çok ülkede ofisi bulunan bir bilim ve teknoloji firması.

TicaretGroup firmasının faaliyet gösterdği en önemli teknoloji alanlarından bir tanesi de ultrasonik kovucu ürünler.Kuş kovucu,fare kovucu,köstebek kovucu,yılan kovucu,güvercin kovucu,martı kovucu,haşere kovucu gibi ultrasonik ses teknolojisi ile çalışan ürünlerin üretimini yine Hongkonglu ortaklarının Hongkong'da bulunan fabrikalarında en yüksek teknolojiyi kullanarak GX kovucu ürünler adı altında yapıyorlar.Yaklaşık 10 yıldır ultrasonik kovucu ürünler üretim ve Türkiye'ye ithalatını yapıyorlar. Ticaretgroup firmasının GX ultrasonik kovucu ürünlerine Türk Patent Entistüsü tescil belgesi de vermiş.Ultrasonik kovucu ürünler konusunda profosyonel olan ticaretgroup kovucu ürünlerin Hongkong'dan ithalatını bir çok Avrupa,Balkan,Asya ülkeleri ile beraber Avusturalya ve Amerika'ya dahi yapmışlar.Kovucu ürünler https://www.ticaretgroup.com/tr/ultrasonik-kovucular linkinden kolaylıkla online sipariş verilebiliyor.

Ticaretgroup online alışveriş sitesinde satılan tüm ürünler kontrol aşamasından geçirilip kargoya veriliyor.Online satış yapılan ürünler 2 yıl garantili. Firma bünyesinde teknik servis de mevcut.

''Aynı Gün Kargo'' sloganıyla hizmetlerine devam eden ticaretgroup.com e-ticaret sitesi en uygun fiyata en kaliteli ilginç teknoloji ürünleri en kaliteli hizmet ile sunmak için gereken her şeyi yapıyor. Kapıda ödeme, kredi kartı peşin,kredi kartı taksit havale/eft gibi gelişmiş ödeme seçeneklerini müşterilerine sunuyorlar.Aracı firmaların değil direk İş Bankası'nın sanal pos hizmeti sistemlerine entegre edilmiş.

İsteyen müşterilerine ticaretgroup.com online alışveriş sitesinde belirtilen depo adreslerine de mesai gün ve saatlerinde giderek ürünleri bizzat teslim alabilme imkanı da sunuyorlar.

Ayrıca ticaretgroup.com yaklaşık iki yıl önce Ukrayna pazarına da açılarak Ukraynada'ki ilk Türk yatırımlı Torgovaya Group şirketi Rusça dilinde www.torgovaya.com.ua e-ticaret sitesini de kurarak Avrupa'ya da açılmış. Avrupa için AR-GE departmanlaırnı da Kiev'e taşımışlar. Sitelerinde kredi kartı,kapıda ödeme,havale gibi gelişmiş ödeme seçenekleri bulunuyor.

2016 yılının Kasım ayında tüm e-ticaret yapısını yenileyen ticaretgroup.com yeni tasarım ve görünümünün yanısıra kullanıcı dostu güncel bir alışveriş imkanı sunmak için gerekli her türlü teknolojik yatırımı da yapmış.İngilizce dil seçeneğini de sistemlerine ekleyerek başta Türkiye'de yaşayan yabancılar ve diğer ülkelerdeki müşterilerine online satış yapmayı amaçlayarak Türkiye'de ingilizce online satış yapan sayılı siteler arasına girmiştir. Kendi kategorisinde ise ingilizce online satış yapan tek online alışveriş sitesidir. Firma çalışanları İngilizce,Rusça ve Çince konuşabiliyor.

Bu haber toplam 2315 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT