1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İddaa'da kazandıran oranlar hangileri?
İddaa'da kazandıran oranlar hangileri?

İddaa'da kazandıran oranlar hangileri?

A+A-

İddaa'da kazanmak için denenen bir çok yol var.. Bunlardan biri de oran analizi ve oranlara göre yapılan kuponlar.. Sadece 15 yıllık oran geçmişini kayıt altına alan siteler de mevcut.. Oranları karşılaştırarak maçlar hakkında fikir alışverişi yapılıyor. Bu ne kadar sağlıklı? İddaa'da kazandıran oranlar var mı? Banko maçlar hangi oranlardan çıkıyor? gibi bir çok soru iddaa oyuncusunun aklına takılan durumlar.. Bunlara açıklık getirmeye çalışalım..

İddaa'nın oranları tek başına bir anlam ifade eder mi? İlk olarak buradan başlamak gerekir. İddaa sadece ülkemize hizmet veren Yasal oyunların platformudur. İddaa oranlarını İnteltek firması belirliyor.. Aynı firma Azerbaycan'da da Topaz adıyla hizmet vermektedir. Ancak Azerbaycan ve Türkiye oranları farklılık göstermektedir. Firma kendi içinde de farklılıklar göstermektedir. Ayrıca Avrupa bahis borsası da işin içinde var. İllegal diye adlandırılan sitelerin oranlarını da baz aldığımızda iddaa'nın oranları ile bir maçın hakkında yorum yapmak imkansıza yakındır. Zira bu çok dar alanı kapsar. Bu nedenle iddaa oranları ile bir maçın nasıl biteceği hakkında yorum yapmak tutarlı olmayacaktır.. Yüksek yüzde ile 1.50 oranlı maçlar kazanabilir, zira zaten bu maçlar favori maçlardır. Ancak bu yüksek yüzde bize kesin bir veri vermez!

Banko maçlar ile banko kuponlar oluşturmak isteyen oyuncular oranlardan ziyade farklı kıstasları baz almak zorundadır. Oranlar çok fazla sağlıklı sonuçlar vermez. İddaa'da kazandıran oranlar, oran şikesi gibi konuları çok fazla ciddiye almamak gerekir. İddaa'da kazandıran kuponlar için sakat / cezalı bilgileri, takımların son performansları ve farklı değerleri göz önüne alınmalıdır. Gazete eklerinden veya farklı platformlardan kaliteli yazarları takip edebilir, izlediğiniz maçlardan oluşan kuponlar yapabilirsiniz. Böylece kazancınızı daha da arttırabilirsiniz. Zira bildiğiniz takımlara kuponlarınızda yer vererek kazanma oranınızı yükseltebilirsiniz.

İddaa tahminleri yapan bir çok site ve gazete eki hatta TV programları var. Bu tahminlere bakarak da direk kupon yapmayın. İçlerinden seçimler yaparak kuponlar oluşturun. İddaa'da en büyük kural kaybetmemektir. Kazanmanın oranı veya miktarı olmaz! Düzenli kazanç olsun, az olsun! Kaybetmenin önüne geçen iddaa oyuncuları iddaa'da uzun vadede kazançlı çıkmaktadır. Bunun içinde belirli bir sistemleri olmalıdır. Uzun vadeli kuponlar yapanlar çok daha sistematik devam etmek zorundadır. Yoksa uzun vadeli kupon yapabilecek bir kasaları ortada kalmaz! Günün Kuponu sitesinde de bu tarz sistem kuponları, banko kuponlar ve iddaa üzerine yoğunlaşmanızı sağlayan bilgiler mevcuttur. İddaa'da kazandıran yorumlar ve kuponlar ile şansınızı arttırabilirsiniz.

Bu haber toplam 5158 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT