1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Hızlı ve Güvenilir Teknik Destek
Hızlı ve Güvenilir Teknik Destek

Hızlı ve Güvenilir Teknik Destek

Hepimiz bir ürün satın alırken, öncelikle üründe çıkabilecek problemleri göz önünde bulundururuz

A+A-

 

Hepimiz bir ürün satın alırken, öncelikle üründe çıkabilecek problemleri göz önünde bulundururuz. Bunun yanı sıra çıkacak problemleri çözebilecek bir destek ekibi, birim olmasını da göz önünde bulundurur ve ürünü ona göre satın alırız. Yıllardır bu alanda profesyonel hizmet veren ve hiç bir müşterisi tarafından olumsuz olarak yorumlanmayan dell yetkili servis, tüm dell marka cihazlarınız için hizmet vermektedir.

Satın almış olduğunuz dell marka üründe veya aksesuarda yaşanabilecek her türlü arıza ve onarım işlemi için dell servis ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Canlı Destek Hattı

Satın almış olduğunuz herhangi bir dell marka cihaz veya laptop ile alakalı, yaşanabilecek her türlü problem ve sıkıntı da, dell yetkili servise ulaşabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saati kesintisiz olarak hizmet veren, sorunlarınızı çözmeyi amaçlayan ve bu doğrultuda sıkı şekilde çalışan dell destek ekibi ile, teknik veya yazılımsal sorunlarınızı hızlı şekilde çözebilirsiniz. Ayrıca sadece sorunlar ya da problemler için değil, ürünleriniz hakkında bilgi almak için de dell yetkili servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Onarım ve Teslim

Dell servis ile ürünlerinizi mümkün olan en kısa sürede tamir ettirebilir ve alabilirsiniz. Kargo işlemlerine ve ürünün arızasına bağlı olarak 1 hafta ile 1 ay aralığında gerçekleşen tamir/onarım işlemleri, mümkün olan en kısa sürede tamamlanmaktadır. Ürününüzü en iyi şekilde inceleyen, arızasını tam olarak tespit eden ve bu doğrultuda işlem yapan profesyonel ekibi ile, cihazınız yeni satın alınmış gibi olacaktır.

Dell Laptop Servisi

Sadece Dell marka cihazlar değil, özellikle de dell marka laptoplar için hizmet veren firma, size en iyi bakım/onarım işlemlerini sunmaktadır. Dell laptop servis ile iletişime geçmek ve arızalı ürününüzü iletmek için, dell yetkili servis resmi sitesi olan www.dellservisiturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz. İletişimin ardından yetkili kişiler sizi en doğru şekilde yönlendirecek ve yapılması gereken işlemleri sırasıyla anlatacaktır. Size anlatılan işlemleri doğru şekilde yaparak cihazın yetkili servise ulaşmasını sağlayabilir ve mümkün olan en kısa sürede tamirini yaptırabilirsiniz. Siz laptop cihazınız firmaya ulaştırdıktan sonra, servis sizi sürekli olarak bilgilendirerek işlemleri tamamlayacaktır.

Bu haber toplam 377 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT