1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Hızlı Tanıtım Platformunda yenilikler devam ediyor...
Hızlı Tanıtım Platformunda yenilikler devam ediyor...

Hızlı Tanıtım Platformunda yenilikler devam ediyor...

A+A-

Sitenizi yükseltmenin en iyi yolu, siteniz için hazırlanmış olan yazıların, farklı ve giriş çıkışların yoğun olduğu sitelerde yayınlanmasıyla sağlanabilir. En fazla hit alan ve sitenin formatına göre mükemmel biçimde tanıtılarak sunulacak olan yazılar sayesinde, sitenize giriş çıkışları arttırmanız ve bununla birlikte kazancınızı da arttırmanız mümkündür. Tanıtım Yazısı hizmetimiz, sizlere günler öncesinde duyurmamızla birlikte, 9 Mart 2016 tarihiyle resmen işlevine başlamıştır. Hem alıcıların, hem de satıcıların en iyi biçimde buluşmasını, aynı zamanda sitemiz güvencesi altında en uygun fiyatlara ve en kaliteli sitelere erişim sağlamanız için tasarlanan bu yeni hizmetimizle birlikte, ister siteniz olsun, ister site arayıcısı olun; en iyi şekilde tanıtım yazısı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Tanıtım yazısı alacak olan sitelerin, site bilgilerini girmeleriyle birlikte oluşturacakları alanla beraber, fiyat performansla sunumlarını yapmaları, alıcıların dikkatini çekecektir. Eğer bir site sahibiyseniz ve tanıtım yazısı almak istiyor, diğer insanlarla ticaret yapmak istiyorsanız hemen sitenizi tanıtabilir ve fiyatınızı da bildirdikten sonra, en hızlı biçimde müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Alıcının ve satıcının yanında olan, mükemmel bir sistemle buluşmalarını sağlayan sitemizde, isterseniz tanıtım yazısı alacak olan sitelerin kampanyalarından faydalanıp, hemen satın alma imkanına da sahipsiniz. Tanıtım yazısı paketi oluşturmak isteyen kullanıcıların, sitemize üye olduktan sonra üyelik paneline girerek ‘Paket Satışı Oluştur’ bölümüne tıklamalarıyla birlikte, karşılarına çıkacak alanda 2 veya daha fazla siteden satış yapma şansına erişebilir ve kolay kullanımlı bir panelle de, oldukça rahat biçimde ürünlerini tanıtabilirler.

Alıcılar için ise, işler daha kolay. Alıcıların düşündükleri özelliklere sahip olan ve ilgilerini çeken paketlere ulaşmaları için yapmaları gereken tek şey, Tanıtım Yazısı Paketleri sekmesine tıklamaları olacaktır. Daha sonrasında ise, karşılarına çıkan paketleri teker teker fiyat performansları değerlendirmek için inceleyebilir, detaylarına erişebiliriler. Kendileri için uygun olduğunu düşündükleri paketleri hemen sepete ekleyerek satın alma işlemine başlayabilirler.

Bu yeni fırsatımızla birlikte, satıcıların daha fazla müşteriye erişmeleriyle birlikte daha fazla gelir elde etmeleri sağlanırken, alıcılarında daha kaliteli sitelere daha uygun fiyatlarla tanıtım yazısı verme fırsatları doğacaktır. Her iki taraf içinde mükemmel bir fırsat sunan yeni hizmetimiz, herkesi için karlı bir iş olacaktır.

Daha sonraki dönemlerde farklı yeniliklerle insanlara mükemmel anlar ve kaliteli işler sunacak olan sitemiz, çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. 

Bu haber toplam 760 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT