1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Hiçbir Faiz Ödemeden Konut Satın Alabilirsiniz?
Hiçbir Faiz Ödemeden Konut Satın Alabilirsiniz?

Hiçbir Faiz Ödemeden Konut Satın Alabilirsiniz?

A+A-

Gelişmiş sistem ve özgün bakış açısı üzerinden Birevim’in müşterileri için konut satın alımlarında faiz eklentisi olmadan vadeleme yaptığını görmekteyiz. Ödeme planlarını uygun bir biçimde sağlaması ve bunun üzerinden 120 ay ya da daha fazla taksitlendirme imkanıyla, ev sahibi olmak isteyenlere imkan sağlamakta olduğunu görebilmekteyiz.

Faizsiz konut almak zor değildir ve bunun için ilgili adımlar atıldıktan sonra beklentiler uygun şekilde karşılanıyor. Konut satın almak isteyenler için ülkemizdeki gerekli şartlar yerine getirilerek, evin kendi bedeli üzerinden satın alınması sağlanmaktadır. Bu sağlanırken;

  • Vade farkı konulmamakta,
  • Faiz uygulaması olmamakta,
  • Kira yardımı ücretlendirmesi olmamakta,
  • Ek ve farklı ödeme tutarları da

istenmeyerek, ödeme işlemlerinin en uygun husus altında yapılabilmesi amaçlanmaktadır. Böylece Türkiye’nin her yerinde satılık olan konutlar alınarak, faiz ödemeden uygun taksitlendirme metotları belirlenerek, satın alma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Konut Alırken Kendi Bütçenizden Korkmayın

Genelde bütçeniz ne ise ona uygun ödeme planlamaları Birevim bünyesinde yapılır. Yapılan ödeme sistemleri, düşük gelire sahip olandan orta sınıfa ya da yüksek geliri barındıran kişilere göre yapılmaktadır. Tümü için aynı uygulamalar geçerlidir ve faizsiz konut kredisi avantajları sağlanmaktadır. Buna ek olarak peşinat ödeme zorunluluğu da bulunmaz. Aylık olarak kendi belirlediğiniz taksitlere uygun olarak konut sahibi olabilirsiniz.

Bir evim 3 farklı yöntem ile konut satışlarını uygun düzene getirir. Bunlar;

  • Konut Değer Endeksli Yöntem,
  • Sıra Tespitli Yöntem,
  • Serbest Planlı Yöntem

olacak şekilde ön plana çıkmaktadır. Her yöntemin kendine ait düzeni bulunur ve her birinde faiz ödeme ya da vade farkı alma gibi durumlar yoktur. Örneğin Serbest Planlı Yöntem üzerinde kullanıcılara, ara ödemeler isteğe bağlı sağlanır. Aynı şekilde peşinat ödeme durum da isteğe bağlı yapılmaktadır. Eğer ara ödemeyi ya da peşinat ödemelerini yaparsanız, satın almak istediğiniz konutun taksitleri daha erken bitecektir.

Borcun belirlenen taksitten daha erken bitme imkanı bulunması da büyük bir avantajdır. Eğer ki konutu ilk ay alırsanız, borcunuz 120 ay iken 81 aya düşer ve böylece daha kısa süre içerisinde evinizin borcunu ödeyebilirsiniz.

Bu haber toplam 897 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT