1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Her Türlü Polis Kıyafetini Üreten Raff Military Textile
Her Türlü Polis Kıyafetini Üreten Raff Military Textile

Her Türlü Polis Kıyafetini Üreten Raff Military Textile

Raff Military Textile, sorunsuz ve başarılı bir şekilde polis kıyafetleri üretiyor. Bunu yaparken o ülkenin şartlarını ve yazılı olarak ifade edilmiş yönetmeliklerini dikkate almakta. Son derece kaliteli malzemeler kullandığı için ilgi görmekte. İki fark

A+A-

 

Her Tip Polis Kıyafeti

Polis elbisesi satın al çerçevesinde birçok farklı kıyafeti edinmek çok kolay. Günlük olarak giyilen her türlü polis elbisesi, kurallara uygun bir biçimde üretilmekte. Bunun yanı sıra kabanlar da mevcut. Hem erkek hem de kadın kabanları oldukça kaliteli.

Polis üniforma ise kurallara uygun bir şekilde hazırlanıyor. Ürünlerin bir kısmında sadece pamuk kullanılıyor. Bazılarında ise polyester ve pamuk beraber tercih edilmiş. Bakteri düşmanı olan kıyafetlerin nano özelliği de var.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Polis Aksesuarları

Polis aksesuar konusunda da uzman olan firma, cop üretimi yapmakta. Çok dayanıklı olan copun kılıfı da imal ediliyor. Kelepçe ve silah kılıfları ise bir diğer ürün çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca her türlü polis şapkası, yönetmeliklere uygun bir biçimde üretiliyor.

Polis elbisesi sınıfındaki şapkalar polyester ile bir diğer dayanıklı malzeme olan pamuk karışımı. Şapkada ayarlama yapmak mümkün. Ayrıca hava delikleri mevcut. Polis Malzemeleri  Boyunluklu polis kaskları yine firmanın ürettiği ürünlerden bir diğeri.

Sorunsuz Polis Bot ve Ayakkabıları

Polis bot özellikle acil müdahale timleri tarafından kullanılıyor. Buna uygun bir üretim yapan Raff Military Textile, enjeksiyon taban kullanmış. Tamamen deri olan ürün, nefes alabilen özelliğiyle dikkat çekiyor. Polisler için özel ayakkabı üretimi de söz konusu. Siyah deriden yapılan bu ürün hem bağcıklı hem de termo tabanlı.

Bu haber toplam 977 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT