1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Hem Pratik Hem Şık Perde Modelleri
Hem Pratik Hem Şık Perde Modelleri

Hem Pratik Hem Şık Perde Modelleri

Evimizin gelini olarak perdeler bilinmektedir. Perdeler hem mobilyalar hem de halılar ile uyumlu olduğu halde oldukça hoş bir ferahlık sağlayacaktır.

A+A-

Evimizin gelini olarak perdeler bilinmektedir. Perdeler hem mobilyalar hem de halılar ile uyumlu olduğu halde oldukça hoş bir ferahlık sağlayacaktır. Perde modelleri içinden seçim yapılırken şıklık her ne kadar ilk akla gelen kriter olsa da, bunun yanında artık pratik modeller de çokça tercih edilmektedir. Şıklık konusunda son zamanlarda çok sık rast gelinen ip perdeler liderliğe oynarken, pratiklik konusunda ise jaluzi perdeler her zamanki gibi en çok tercih edilen perdeler arasında. İster şık isterseniz de pratik bir perde arayışı içinde olun, en kaliteli ve en uygun fiyatlı perde modellerini sitemizde bulmanız mümkündür.

Jaluzi Perdeler

Mekanizma işlevli, yani açılıp kapanması kolay ve pratik perde modelleri içinde en çok tercih edilen perde jaluzi perdedir. Dilediğiniz ölçülerde farklı jaluzi modellerini sitemizde en uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Ürünlerimiz hem kalitelidir, hem de uygun fiyatlıdır. Jaluzi perdeler, özellikle 2017 jaluzi perdeleri ofisler için çok sık olarak tercih edilmektedirler. Jaluzi perdeler yapımında kullanılan malzemelere göre ahşap jaluzi, ısı cam arası jaluzi ve alüminyum jaluzi olarak 3 gruba ayrılırlar.

İp Perdeler

Şık perdeler içinde belki de 2017’nin en çok tercih edilen perdesi ip perdelerdir. İp perdeler ilginç tasarımları ve kullanım kolaylıkları ile çoğu kişi tarafından tercih edilmektedirler. 2017 en güzel ip perde modelleri içinde salon için ip perdeler, yatak odası için ip perdeler, oturma odası için ip perdeler ve kruvaze ip perdeler bulunmakta. Bu perdeler, şıklıkları ile bilinirler. Fakat genel olarak mutfakta kullanılmaları çok tavsiye edilmez. Özellikle eğer pencereler ocağın yanında ise, perdelerin zarar görme ihtimali oldukça yüksektir. Siz, istediğiniz türde perde modellerinden en uygun fiyatlı olanları, en kaliteli şekilde sitemizde bulabilir ve sipariş edebilirsiniz.

Bu haber toplam 3305 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT