1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Hedefteki adam Şükrü Genç
Hedefteki adam Şükrü Genç

Hedefteki adam Şükrü Genç

Sarıyer Spor Kulübü’nün aldığı kötü sonuçlar nedeniyle küme düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalması lacivert-beyaz renklere gönül veren vefakâr taraftarı adeta çileden çıkarttı.

A+A-

Sarıyer taraftarının açtığı Facebook grubunda bulunan binlerce kişinin hedefinde Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Lemi Çelik var. Mesajlarında, Sarıyer Belediye Spor Kulübü’nün voleybol takımına para aktarıldığını, Sarıyer Spor Kulübü’ne gerekli desteğin yapılmadığını belirten taraftarlar, Şükrü Genç’e adeta ateş püskürüyor.

İste Sarıyer taraftarının açtığı facebook grubunda Şükrü Genç’i hedef alan bazı mesajlar:

- VELEYBOLCULARA PARA AKTAR... FUTBOLCULARA BIR LIRA VERME... ONDAN SONRA SAHADA SOLDA DEKI... “TAKIMA PARA VERIYORUM” ... YALAN NEREYE KADAR SAYIN BELEDIYE BASKANI...  ACIKLADA BILELIM BEEEEEE... LEMI CELIK GITSIN YONETIM GITSIN HOCA GITSIN FUTBOLCULAR GIDER .... AMA SARIYER’İN SANLI TARAFTARI HER ZAMAN SARIYER’İN YANINDA SAYIN BASKAN... BUNU DA SAKIN UNUTMAAAAAA...

- SEÇİMLER GELDİMİ ALICAK CEVABINI HABERİ YOK DAHA. KİMİN PARASINI KİME VERİYO ANLAMADIM.

- Voleybolculara para aktar, futbolculara bir lira verme ondan sonra sağda solda deki ''Futbol takımındaki oyuncuların parasını zamanında ve yerinde veriyoruz'' nereye kadar sürecek bu yalanlar sayın belediye başkanı açıklama yap da bizde öğrenelim. Herkes gider taraftar kalır taraftarsız takımda olmaz sizler bu semtin taraftarı, halkının desteğiyle geldiniz Sarıyer taraftarı her zaman Sarıyer’in yanındadır.

- Suç voleybolcularda değil suç belediye başkanında belediye başkanı futbolculara önem vermiyor! Niye ama bilmiyorum voleybol yokken Sarıyer spor vardı...

- Yılanlardan kaçanlardan ve de SATANLARDAN olmayacağız yemin ettik sana SARIYERİM seni yalnız koymayacağız.

- Sarıyer Spor kulübü tarihinde böyle bir yönetim anlayışı görmedi. Şimdi buradan Lemi Çelik adlı kişiye sesleniyorum… Ey Lemi sen bu kulübe neden geldin ne yaptın ne yararın oldu? Alt yapı sorumlusuydun ne başarı yaptın da a takıma karışmaya başladın? Sarıyer alt yapısı sonuçlarına bakıyorum 3 takımımız Galatasaray’ı yenmiş sen 1 tane a takıma adam çıkardın mı? Hep Trabzon’dan getirdin.. Böyle nereye kadar Lemi Çelik? Alt yapıdaki çocuklara yazık değil mi Lemi Çelik? Röportaj yapıyorsun kanallarda iyiyi güzeli anlatıyoruz sporcularımıza diyorsun bu mu iyi bu mu güzel? Büyük heyecanlarla gelip emek harcayan sporcularımızı göz ardı edip neden Trabzon’dan adam getiriyorsun?  Altyapı maçlarına gidip hocalara karışıp oyuncularla takışıp ne yapmaya çalışıyorsun? Elindeki tertemiz çocukları kulüpten kovup ne yapmaya çalışıyorsun? Lemi hoca artık bırakma vaktin geldi! Sen istenmeyen adamsın kabul et! Burası Trabzon değil! Bu takım Sarıyer semtinin Sarıyer taraftarının Sarıyer sporcularının takımı! Senin değil!

Bu haber toplam 854 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT