1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Hd film izle
Hd film izle

Hd film izle

Yerli ve yabancı dizileri yüksek çözünürlükle izleyin, bulunduğunuz her ortamı renklendirin.

A+A-

Sayısız yerli ve yabancı film ve diziyi sizlere sunan sitemizde yüksek çözünürlüklü seyretmenin keyfini hiçbir ücret ödemeden kesintisiz izleyin! Hd film izleme adresiniz sizler için en unutulmaz, en popüler ve en imdb özel film ve dizilerle sizleri bekliyor. 720p ve 1080p seçenekleriyle izlediklerinizi dolu dolu yaşayacaksınız!

Sinema tarihinin yüzyıllık gelişimi içerisinde çekilen filmlerin sayısı oldukça fazladır. Hepsini tek tek izlemek istesek buna ömür yetmez. Bu nedenle sinema kültürünü kaliteli yaşamak için en iyilerine yöneliriz. Yıllar içerisinde hiç bıkmadan yeniden yeniden izlediğimiz kült filmler oluşturur, bunları yeni çıkan filmleri takip edip destekleyerek her zaman güncel kalmak isteriz. Ölmeden önce izlenmesi gereken kült filmler ve vizyona yeni giren en iyi filmleri hd film izleme sitenizde sizler için çok çalışıp her zaman en günceli sizlere sunuyoruz. Sizler de sevdiklerinizle birlikte takip ettiğiniz en iyi yönetmen ve oyuncuları ekranlarınız başından izlemenin tadına varacaksınız!

Sinema Tarihine Damga Vuranlar

19.yüzyılın son çeyreğinde görüntü karelerinin birleştirilmesiyle ilk kısa ürünlerini veren doğal olayların, eylemlerin ve mekânların çekimiyle başlayan ve 20. Yüzyılın başında ilk uzun metrajlı ürünlerini veren sinema henüz başlangıç çağını yaşarken bile siyah beyaz ve düşük çözünürlükten renkli yüksek çözünürlüklü(hd) filmlere, sayısız eser vermiştir. Yüz yıl önce varlık sancısı çekerken günümüzde dünyanın 7.büyük sanatı olarak adlandırılan sinema bizlere var olanı çeken teknolojinin çok uzağında yepyeni gerçek ve gerçek üstü dünyalar sunuyor. Dizi ve filmleriyle insan yaşamında çok önemli bir yer kaplayan sinema, içinde bulunduğunuz psikolojiden, yaşadığınız kentlerin kültürlerine, ekonomilerine, sosyolojisine sayabileceğiniz tüm disiplinlerde eserler vermiş , yüzyılımızın ‘’tiyatrosu okulu ve gazetesi’’ olmaktan çok daha ileri bir noktaya gelmiştir. Yaşamımızın vazgeçilmezi olmuştur. Eski filmlerin bile günümüz teknolojisi ile yüksek çözünürlükte izlenebilir hale gelmesi ile siz de yaşamınızın en önemli dakikalarını boşa zaman geçirmeden sinema tarihine damga vuran hd film izleme sitenizde geçirin, unutulmaz dakikaların keyfini çıkarın!

Sinema tarihine damga vuran filmleri bulabileceğiniz sitemiz, günceli takip eden, yerli ve yabancı birçok filmi referans süzgecinden geçirerek en kaliteli seçeneklerle sizlere sunuyor. Citizen Kane, The Bridge on The River Kwai, To kill a mockingbird, Scarface, The Holy Mountain, The Shining, The Elephant Man, The Grapes of Wrath, A Space Odyssey, The Gotfather, 12  Angry Man, Casablanca, Seven Samurai, A Clockwork Orange, Zorba The Greek, Naked, Drive, Fight Club, Pulp Fiction, The Big Lebowski, V for Vandetta, Requiem for a Dream, Apocalypse Now, Twelve Monkey, The Shawshank Redemption, The Gotfather, The Dark Knight, Schindler’s List, The Lord of the Rings, The Good, the Bad and the Ugly, Star Wars, Forrest Gump, Inception, Goodfellas, Matrix, City Of God, Se7en, The Slience of the Lamb, The Usual Suspects, Wall-E, American Beauty ve ismini buraya yazarak bitiremeyeceğimiz dünya sinema tarihinin izleyiciler tarafından en çok izlenen, hakkında en çok konuşulan, ödüller alan, Amerika’danJaponya’ya, Avrupa’dan Güney Amerika’ya uzanan tüm coğrafyalarda izlenen eserlerini hd film izle ayrıcalığıyla keşfe çıkmaya hazır mısınız?

Akira Kurusawa, Sergio Leone, Sidney Lumet, Bryan Singer, Clint Eastwood, Orson Welles, Stanley Kubrick, John Ford, John Avildsen, Ridley Scott, Paul Thomas Anderson, Alejandro Iñárritu, Jonathan Demme, Robert Wise, Alfred Hitchcock, David Lean, William Wyler, Federico Fellini, Robert Zemeckis, Robert Mulligan, Billy Wilder, Steven Spielberg, Woody Allen, Quentin Tarantino, Elia Kazan, George Lucas, Frank Darabont, Frank Capra, Martin Scorsese, Roman Polanski, Francis Ford Coppola, Michael Curtiz, David Lean gibi dünya tarihine damga vuran, sinema tarihinin ölümsüzlerinin filmlerini hd film izle!

Türkiye’de Sinemanın En’leri

Amerika, Avrupa, Japonya, Rusya, Hindistan gibi ülkeler sinemada çok ileri aşamalara geldiklerinde Türk sineması toplumsal sorunlarını sinema sektöründe de yaşadı. Gerek devlet, gerek özel sektör sinemaya gerekli ekonomik bütçeler ayıramadı. Özellikle 70’li 80’li yıllarda Türkiye toplumunun sosyo-ekonomik ve kültürel yapısındaki sıkıntılar, sinema sektörüne de olumsuz yansıdı.Dayandığı toplumsal yapı ile döneminin özelliklerini taşıyan 70’ler 80’ler özellikle dram ve güldürüyü buluşturmasıyla bugün bile çocuklarımızın büyürken izledikleri eserler verdi.  Bu kısıtlı imkânlara rağmen sinema sektörü güncelliğini hâla koruyan eserler vermeyi başardı. Sektör 90’lı yıllardan itibaren daha büyük atılımlar gerçekleştirerek bugünlere geldi.
En unutulmaz Yeşilçam filmleri, Eşkıya, Babam ve Oğlum, Gönül Yarası, Kış Uykusu, Bir Zamanlar Anadolu’da, Romantik, Tabutta Rövaşata, Uzak, Oğul, G.O.R.A, Yol, Uçurtmayı Vurmasınlar, Sonbahar, Issız Adam, Yaşamın Kıyısında, Gemide, Abuzer Kadayıf, Adem’in Trenleri, Ağır Roman, Araf, Recep İvedik, At Avrat Silah, Çalıkuşu, Dünyayı Kurtaran Adam, Recep İvedik, Neredesin Firuze ve çok daha fazla yerli
hd film izleme adresinizde full hd, kesintisiz ve ücretsiz izleyebilirsiniz!

Kaynak

http://limitsizfilmizle.net

Bu haber toplam 2283 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum