1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Havaalanı transfer hizmetinde kurumsal firma
Havaalanı transfer hizmetinde kurumsal firma

Havaalanı transfer hizmetinde kurumsal firma

A+A-

Şehirlerarası transfer ileri ve diğer transfer işleri yapılırken, önemli olan noktalar vardır. Transfer işi yapan vip turizm şirketleri, çok meşgul olduğunuz zamanlarda ve önemli işleriniz olduğu zamanlarda, havaalanından misafirlerinizi sizin yerinize karşılayıp getirmektedir. İş toplantıları için özel misafirlerin havaalanından alınması gerekebilir.

Bir de konforlu bir aracınız yoksa ve misafirlerin hoşnut olması gerekiyorsa, vip turizm şirketleri hizmete hazır. Özel eğitimli D2 belgeli, şoförlerle, son model konforlu araçlarla, misafirleriniz havaalanı transfer uygulaması çerçevesinde, havaalanından alınıp, belirtiğiniz adreslere güvenle getirilmektedir.

Şoförlü Araç Kiralama

Şöförlü araç kiralama, son günlerde çok kullanılan bir uygulamadır. Bu uygulamada, son model araç şoförle birlikte kiralanmaktadır. Şoförsüz araç kiralama işinde, aracı kiralayanlar aracın kaza ve buna benzer masraflarından sorumludurlar. Ancak şoförlü araç kiralamada herhangi bir araç sorumluluğu yoktur. Başta anlaştığınız ücret dışında sürpriz çıkarılmamaktadır. Yani havaalanı transfer işi için şoförlü karşılama yapmak için anlaştığınız, havaalanı transfer ücreti dışında herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Havaalanı transfer işinde kullanılacak son model araç ile misafirleriniz hoşnut edilir. Ticaret dünyasında olsun diğer hizmet işi yapan firmaların dünyasında olsun, önemli anlaşmalara gidilirken konforlu araçlar seçilir. Giyim kuşam ve kullanılan arabalar, anlaşma zeminini oluşturabilir. Çünkü görüntünün karşı tarafa güven vermesi gerekir. Bu sebeple, iş gezilerinde konforlu araçlarla yolculuk yapmak, iş gezinizde karşı tarafa güven vermektedir.

Kayak transfer, şehirlerarası transfer ve shuttle transfer gibi hizmetler, diğer hizmetlerdir. Bu hizmetlerle insanların taşıma işlemleri yapılmaktadır. Kaliteli ve güvenli hizmeti esas alan, vip şirketleri, taşımacılıkta önemli gelişmelere imza atmaktadır.

Her kesimden insana hitap eden transfer işlerinde evcil hayvanlarda bazı kısıtlamalar vardır. 5 kg'dan fazla olan evcil hayvanlar, araçlara kabul edilmemektedir. Bunun dışında, her kesimden insan, bu hizmetten faydalanabilir.

Bu haber toplam 1047 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT