1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Hasta Yatakları Üretiminde Kaliteli Hizmet Veren Firma
Hasta Yatakları Üretiminde Kaliteli Hizmet Veren Firma

Hasta Yatakları Üretiminde Kaliteli Hizmet Veren Firma

Elit medikal, hasta karyolası ve hasta yatakları üretimi üzerine faaliyet gösteren bir firmadır. Hastaların durumuna göre, uygun koşullarda ve rahatça bakılabilmesi için farklı teknik kullanımlara sahip yataklar üretmektedir.

A+A-

Elit medikal, hasta karyolası ve hasta yatakları üretimi üzerine faaliyet gösteren bir firmadır. Hastaların durumuna göre, uygun koşullarda ve rahatça bakılabilmesi için farklı teknik kullanımlara sahip yataklar üretmektedir. Teknolojik özelliklerle donatılmış hasta yatakları, hastaların daha rahat ve konforlu bir şekilde bakılmasını sağlar.

  Hasta yatakları ve karyola modelleri

            Hasta yatakları, hastaların durumlarına göre farklı modellerdedir. Hasta yatağı alınacağı zaman, firma çalışanlarına, hastanın genel sağlık durumu ve ihtiyaçları hakkında bilgi verilerek, hasta ve bakan için en rahat kullanımda yatak alınabilmektedir. Hasta üst yatağı visko, hasta üst yatağı sünger ve cnc kesim hasta üst yatağı gibi modellerden, hastanın durumuna göre uygun olan model alınabilir. Hasta karyolaları da aynı şekilde, hastalıkların derecesine göre rahat kullanım sağlamak amacıyla farklı modellerdedir. Farklı teknik özellikler sayesinde, hem hasta, hem de ona bakan kişi için büyük kolaylıklar sağlanmaktadır.

 

 Firma tarafından üretimi yapılan diğer hasta malzemeleri

            Hasta karyolası ve yatağı haricinde firma, havalı yataklar, yemek masaları ve ecza dolapları üretimi de yapmaktadır. Ürünler hakkında bilgi almak ve iletişime geçmek için firmanın, motorluhastakaryolasi.com isimli web sitesi bulunmaktadır.

Bu haber toplam 401 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT