1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Hasta Yatağı Hangi Özelliklere Sahiptir
Hasta Yatağı Hangi Özelliklere Sahiptir

Hasta Yatağı Hangi Özelliklere Sahiptir

Hasta Yatağı Hangi Özelliklere Sahiptir

A+A-

 

İkinci el hasta yatakları sıfır hasta yatakların sahip olduğu bütün özelliklere sahiptir. İkinci elin sıfırdan tek farkı önceden kullanılmış olmasıdır. Eğer kullanıcı yatağı düzgün ve dikkatli bir şekilde kullandıysa ve yatak ya da karyolası dışarından bir darbe görmedi ise bütün fonksiyonel özellikleri çalışır durumdadır.  Eğer yatak kaliteli malzemelerde üretilmişse de bir hastayı rahatlıkla tedavi ettirebilir ve ikinci el olarak satılabilir. Zaten yatağın fonksiyonel özelikleri motoru karyolada olmaktadır. 

İkinci El Hasta Yatağı Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Eğer ikinci el hasta yatağı alırken yatağın temiz olmasına karyolanın da fren sisteminin ve elektrik sisteminin çalışır durumda olmasına dikkat etmelisiniz. İkinci el hasta yatağı letgo sanal mağazasında alacaksanız, yatağın firen sisteminizi kontrol edemez ve sağlamlığını test edemezsiniz. Bunu için yatağı medikal ürünlerini satan kurumsal firmalarla yüz yüze görüşerek kendiniz göz önünde kontrol etmeniz daha mantıklı olmaktadır.

Hasta yatağı ve ekipmanları satışı yapan kurumsal firmamız, aynı zamanda hasta yatağı kiralama, ikinci el hasta yatağı ya da ikinci hasta karyolası satışı da yapmakta olup siz değerli müşterilerini her türlü ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunmaktadır.

İkinci El Hasta Yatağı Nasıl Sipariş Verebilirim

İkinci el hasta yatağı letgo mağazasından sipariş verebilirsiniz. Ancak elinize geçecek yatağın nasıl olacağınız bilemediğiniz için kurumsal firmamızı ziyaret ederek bütün yataklarımızı ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir, hoşunuza giden modeli satın alabilirsiniz. Bünyemizde yer alan bütün ikinci el hasta yataklarımızı kullanıcısından satın alır alınmaz gerekli temizlik ve bakım işlemlerinden geçiriliyor, eğer fonksiyonel özelliklerinde sorun olursa tamiri yapıldıktan sonra ikinci el modelleri arasında satışa sunuyoruz.

İkinci El Hasta Yatak Fiyatları

İkinci el hasta yatakları sıfır hasta karyolası yarı fiyatında satışa sunulmaktadır. Yatağın az kullanılmış olması fiyatı etkileyen en önemli unsudur. Sizlerde hasta yatağına kısa süreliğine ihtiyaç duyuyorsanız yatağın elinizde kalmaması adına hasta yatağı kiralama hizmetlerimiz sayesinde aradığınız yatağa uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

 Hasta Yatağı Satışında Kurumsal Hizmet

Hasta yatağı satışı yapan firmamız, kurumsal hizmet sunan firmaların başında gelmektedir. Satış ve kiralama sonrası, teknik servis hizmetimiz bulunur. Hasta yataklarının yerinde kurulumu, firmamız tarafından yapılmaktadır. Hasta yatağı satış öncesi ve sonrasında firma yetkilileri, gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır. Müşteri memnuniyeti, firmamızın en önem verdiği konuların başında gelir. Bu nedenle, satış sonrasında gelen öneri ve her türlü bildirimler, firmamız için önem taşır. Bu sayede, en nitelikli hizmeti sunmak için gereken gayret ve özen gösterilecektir. Rahat ve güvenilir hasta yatağı fiyatları ile ilgili, firmamızdan hizmet alınması önerilir.

 

 

Bu haber toplam 847 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT