1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Halkalı ikinci el eşya alan yerler
Halkalı ikinci el eşya alan yerler

Halkalı ikinci el eşya alan yerler

A+A-

İkinci el eşya almak istediğinizdeya da satmak istediğinizde, Halkalı ikinci el eşya alan yerler şeklinde internet üzerinden arama yapmanız halinde isteğinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Evinizde ya da işyerinizdeki eşyalardan kurtulmak zahmetli bir iştir. Eşyaları kime ve nereye vereceğiniz düşündürücü bir konudur. Çevrenizdeki kişilere bu eşyaları vermek istediğinizde nakliye ücreti de vermeniz gerekebilir. Oysa İkinci el eşya alanlar sayesinde elinizdeki eşyaları nakliye ücreti ödemeden ve karşılığında nakit para alarak elden çıkartabilirsiniz. Bunlara ulaşarak elinizdeki eşyaların resimlerini whatsapp yoluyla ulaştırmanız halinde, firma yetkilileri size bir teklif hazırlayacaktır. Verilen teklifi kabul etmeniz halinde de 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde eşyalar sizden alınacaktır. Ayrıca nakliye ücreti de talep edilmeyecektir. Eşyaların ücreti de nakit olarak ve eşyaların alınması esnasında size ödenecektir. Sizin cebinizden hiçbir ücret çıkmayacak hatta verdiğiniz eşyalar karşısında aldığınız ücret ile cebinize para girecektir.

Bu şirketler, sizin satmak istediğiniz eşyaların alınması yanında, eviniz ya da işyeriniz için almak istediğiniz eşyaları da satan firmalardır. Her türlü mobilya, televizyon, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, bilgisayar, küçük ev aletleri gibi birçok eşyanın ikinci el olarak satışını da yapmaktadırlar. İkinci el beyaz eşya alanlar firmaların bu hizmetinden de faydalanabilirler. Sürekli yer değiştiren insanlar için ikinci el eşya alan ve satan firmalar, büyük kolaylıklar sunmakta ve minimum maliyet ile isteklerine ulaşmalarını sağlamaktadırlar.

Bu haber toplam 2610 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT