1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Halı Yıkamada Uzmanlarla Çalışın
Halı Yıkamada Uzmanlarla Çalışın

Halı Yıkamada Uzmanlarla Çalışın

Halılarınızı yıkamak için siz de hemen bizlere ulaşabilir ve ekiplerimizin halılarınızı adresinizden almasını sağlayabilirsiniz.

A+A-

Bugün hangi eve ya da hangi ortama gidecek olursanız olun o ortamda halıların kullanıldığını görebilirsiniz. Halılar günümüzde evlerdeki en önemli eşyalardan bir tanesi olduğu için çok sık kullanılırlar. Bu da kısa sürede kirlenmelerine neden olmaktadır. Özellikle havadaki toz ve halılar üzerine dökülen kırıntılar zamanla halı iplikleri arasında kaybolmakta ve halının derinlerine kadar ilerlemektedir. Bu da halıların oldukça kirlenmesine neden olur. Özellikle halı üzerine bir şey döküldüğü zaman bu halıya işleyerek kalıcı bir leke haline gelir. Evde yapılan yöntemler ile bu lekeleri çıkartmak ve halıları derinlemesine temizlemek mümkün değildir. Ancak siz de halı yıkama firmaları ile iletişime geçerek halılarınızın daha temiz olmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede hijyen açısından bu sıkıntınız olmayacak ve evlerinizdeki halılar ilk günkü kadar temiz olacaktır.

Akatlar halı yıkama yıllara varan deneyimleri ile halılarınızı yıkamaktadır. Firmamız teknolojik altyapısı sayesinde halılarınızı özel halı yıkama makineleri ile yıkar. Halılarınız el değmeden tamamen makinelerle yıkandığı için üzerindeki tüm kirler temizlenmekte ve halının tüm bölgeleri eşit şekilde yıkanmaktadır. Ayrıca halıların sadece yüzeyleri değil aynı zamanda dipleri de yıkanmaktadır. Bu sayede halıların iç kısımlarında toplanmış olan kirler yıkama işleminden sonra tamamen sökülür ve halılarınız temiz hale getirilir. Halılar yıkandıktan sonra üzerlerine güzel kokmaları için özel halı parfümleri sıkılmaktadır. Ayrıca halılar yıkandıktan sonra özel kurutma odalarında 3 gün süreyle kurutulur. Bu sayede halılarınız sizlere teslim edilmeden iyice kurumuş olur. Halılarınız kuruduktan sonra özel ambalajlara sarılarak kirlenmeden tekrar sizlere teslim edilir. Eğer halılarınızı temizletmek ve yıkatmak istiyorsanız siz de Akatlar halı yıkama firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

Halı yıkama işlemlerinde en çok şikâyet edilen nokta halıların teslimat süresidir. Birçok firma halıları belirtilen sürede teslim edemediği için müşterilerin mağdur olmasına neden olmaktadır. Firmamız ise bu süreyi 3 günde tutmakta ve bu süre içerisinde halıların yıkanmasından kurutulmasına kadar tüm süreci başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Özel kurutma odaları sayesinde halıların kurumasında herhangi bir gecikme olmadığı için halılarınız da sizlere söz verilen günde teslim edilmektedir. Akatlar halı yıkama İstanbul’un tüm ilçelerine servis hizmeti sunmaktadır. Halılarınızı yıkatmak için artık firmamıza gelmenize gerek kalmadan bizleri arayabilir ve yıkanacak olan halılarınızın evinizden teslim alınmasını sağlayabilirsiniz. Halılarınız teslim alındıktan sonra sizlere form verilecek ve halılarınız firmamıza getirilerek yıkanacaktır. Yıkama ve kurutma işlemlerinden sonra halılarınız paketlenerek belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir. Halılarınızı ilk kez yıkatacaksanız ve bunun için de güvenilir bir halı yıkama firması arıyorsanız siz de hemen bizlere ulaşmalısınız. Servis personellerimiz adresinize gelerek halılarınızı teslim alacak ve yıkama işleminden sonra halıları tekrar adresinize teslim edeceklerdir.

Detaylı bilgi için; http://www.akatlarhaliyikama.com

Bu haber toplam 1236 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT