1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Güzelliğin Kaynağı
Güzelliğin Kaynağı

Güzelliğin Kaynağı

Güzelliğin Kaynağı

A+A-

 

Türkiye'nin öncü saç stüdyosu, 'Güzelliğin kaynağına ulaşın' mottosu ile en profesyonel saç hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Medikal kaynak ve mikro keratin kaynak yöntemlerini ilk uygulayan saç stüdyosu, saç kaynak konusunda öncü durumda olmanın sorumluluğu ile hareket ediyor ve mükemmel hizmetler sunuyor.

Mükemmel Saçlar

Stüdyonun sağladığı hizmetler sayesinde mükemmel saçlara erişebiliyor, farklı saç tasarımlarına ulaşabiliyorsunuz. Uluslararası akademilerden alınan renklendirme, kesim ve saç uygulamaları konularındaki sertifikaları sayesinde, yurt içi ve yurt dışındaki salonlarında hizmet vermiş stüdyo şimdi de İstanbul Saç kaynak merkezi olarak aralıksız ve en başarılı saç çalışmalarına imza atıyor.

Başlıca Çalışmaları

Türk kuaförlük sektörüne öncülük eden stüdyo, tasarımını yaparak formüle ettiği renkleri isimlendirerek ayrı bir çalışmayı da sürdürüyor. Stüdyo, mikro kaynak, saç kaynak, medikal kaynak, mikro keratin saç kaynak, teras saç kaynak, boncuk saç kaynağı, ince telli saçlara kaynak, görünmez saç kaynağı tarzı çalışmalarını özenle yürütüyor. Ruken Kumralı ombre, Ruken kumralı, ay ışığı ombre, Kumral gri ombre, Kumral gri, Kumral bej ombre, Kumral bej, İrlanda Bakırı ombre, İrlanda bakırı gibi renk seçeneklerini de isteyenlere mükemmel kalitede sunuyor.

Sorularınıza Yanıtlar

Kuaförlük alanında yeni bir yaklaşım ile çığır açan sedat biga saç stüdyosu, online internet sitesi üzerinde ayrıca cevabı çok merak edilen ve sık sorulan soruları da yanıtlayarak hizmetini başka boyutlara da taşımayı başarıyor.

Bu haber toplam 1069 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT