1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Güneş Lekelerine Karşı Güneş Koruyucu
Güneş Lekelerine Karşı Güneş Koruyucu

Güneş Lekelerine Karşı Güneş Koruyucu

Oldukça can sıkıcı olan cilt lekelerini tetikleyen birçok etken vardır. Bunlar UVA-UVB ışınları, hamilelik ve zamanında önlem alınmaz ise yaşlılıktır.

A+A-

          En büyük cilt lekelenme nedeni güneş ışınlarına maruz kalmaktır. Güneş ışınlarına karşı cilt son derece savunmasız olup hemen kuruma, kırışma, çillenme ve lekelenme şeklinde tepki verir. Dermoskin Celeritt SPF 25 Hyperpigmentation Cream içerdiği su teresi ekstresi ile güneş lekelerinin rengini açmaya ve diğer vitaminlerle cilt için gerekli onarım ve korumayı sağlamaya yardımcı olmaktadır.
Güneş Lekeleri Nasıl Oluşur?
           Güneş ışınlarının neden olduğu güneş lekeleri, genç yaşlı herkesin yaşadığı bir sorundur. Dermoskin Celeritt SPF 25 Hyperpigmentation Cream düzenli kullanım sonucu güneş lekelerinin rengini açmaya ve güneş lekelerinin oluşumunu engellemeye yardımcı bir bakım kremidir.
Güneş Lekelerine Karşı Cilt Bakım Kremi
            Dermoskin SPF 50 Güneş Koruyucu Krem, içeriğindeki Omega 3, Omega 6, Vitamin E, Vitamin B5 ve Aloe Vera ile her cilt tipine uygun güneşten koruyucu bir üründür. Cildin su kaybını önlemeye yardımcı olup, zararlı güneş ışınlarına karşı güçlü bir koruma sağlar. Yüksek koruma faktörünün yanında gözenekleri kapatmayan yapısı ve Vitamin E, Vitamin B5 içeriği ile her çeşit cilt hasarını onarmaya ve serbest radikallerle savaşmaya yardımcıdır. Cildin epidermis tabakasını güçlendirir ve güneş koruyucu özelliği yanında cildi nemlendirmeye de yardımcı olur.
Leke Giderici Celeritt SPF 25 Hyperpigmentation Cream 
            Ciltte beliren güneş lekelerinin rengini açmaya yardımcı olan Dermoskin Celeritt SPF 25 Hyperpigmentation Cream pigment lekelerini azaltmaya yardımcıdır. UVA ışınlarının neden olduğu hasarlar sadece kırışıklıkla kalmamakta, güneş lekeleri ile de oldukça can sıkmaktadır. Su teresi ekstresi ve A, C, E vitamini içeriği ile beyazlatıcı etkinin yanında cildi sıkılaştırmaya ve SPF 25 ile güneş lekelerinin oluşumunu engellemeye yardımcıdır. Her sabah düzenli olarak kullanıldığında 4-6 haftada etkisini göstermeye başlamakta ve güneş lekelerinin rengini açmaya yardımcı olmaktadır.
            Dermoskin Celeritt SPF 25 Hyperpigmentation Cream ve Dermoskin Face Protection SPF 50 cilt bakım ve güneş koruma ürünleri, lekelenmeleri önlemeye ve oluşmuş lekelerin de rengini açmaya yardımcı kaliteli cilt bakım ürünleridir. Yaz aylarında güneş ışınları daha yoğun olduğu için Celeritt SPF 25 ürününün üzerine Dermoskin Face Protection SPF 50 sürülmesi tavsiye edilir.

 Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.dermoskin.com.tr

 

 

Bu haber toplam 1265 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT