1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Güneş Lekeleri Dermoskin
Güneş Lekeleri Dermoskin

Güneş Lekeleri Dermoskin

 Cilt güzelliğini gölgeleyen cilt lekeleri; yaşlılık ve hamilelik , çiller ve güneş lekeleri olarak birçok nedene dayanmaktadır.

A+A-

Her biri farklı bir sorun gibi gözükse de Dermoskin Celeritt SPF 25 ile artık çok daha bakımlı ve temiz ciltlere kavuşmak mümkündür.

Güneş lekeleriniz mi var?

 Güneş lekeleri için oldukça etkili olan Dermoskin Celeritt  SPF 25 , içerdiği güneş koruyucu ve renk açıcı aktif maddelerle lekelerle mücadele de etkin bir rol oynar. İçeriğinde bulunan Watercress Extract (Su Teresi Ekstresi)’nın çok önemli renk açıcı ve beyazlatıcı etkisi vardır. Ayrıca Su Teresinin içinde bulunan C Vitamini melanin oluşumunda etkili olan enzimleri baskılayarak lekelerin rengini açmaya yardımcı olur. Dermoskin Celeritt SPF 25 güneş korumaları sayesinde hem oluşmuş lekelerin daha da koyulmamasına hem de yeni leke oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.

 Yaşlılıkla gelen kahverengi lekeler

            Lekeler, yaşlılık belirtisi olarak hanımların korkulu rüyasıdır. Genellikle fondöten ya da pudra ile kapatılmaya çalışılsa da bunlar sadece geçici bir çözümdür. Dermoskin Celeritt SPF 25 Hyperpigmentation Cream 12 ay boyunca kullanılabilmesi özelliği ile yaz aylarında bile leke ile ilgili sorunlarınızda sizin yanınızda olur. Güçlü bir renk açıcı özelliğe sahip olan krem, içerdiği A, C, E vitaminleri ile leke problemleri dışında yaşlılık problemlerinde de oldukça etkilidir. Cildin sıkılaşmasına, su tutma kapasitesinin arttırılmasına, serbest radikallerin azaltılmasına ve deri elastikiyetinin artmasına yardımcı olur.

 Hamilelikte ortaya çıkan lekeler

            Hamilelik bir kadının yaşayabileceği en güzel olaydır. Fakat hamilelikle beraber fazla kilo, cilt lekelenmesi gibi sorunlar da ortaya çıkabilir. Özellikle doğum lekeleri oldukça inatçı lekeler olup, gölgeler şeklinde hanımların yüzünde ton farkına neden olur. Doğum lekeleri giderici özelliği ile melanin sentezini baskılayarak lekeleri azaltan ve zamanla  lekelerin giderilmesine yardımcı olan Dermoskin Celeritt SPF 25, içerdiği su teresi ekstresi ile mükemmel bir renk açıcı ve beyazlatıcı özelliğe sahiptir. 

Cildi nemlendirir ve elastikiyet sağlar

            İçerdiği A, C ve E vitamini ile cildi hem besleyen, hem canlandıran hem de koruyan Dermoskin Celeritt SPF 25 tüm yıl boyunca cildi soymadan 12 ay boyunca kullanılma özelliğine sahiptir.

            Her sabah temiz cilde, yüz, boyun ve dekolte bölgesine dairesel hareketlerle sürülen krem 3-4 haftada içinde etkilerini göstermektedir.

Detaylı bilgi için www.dermoskin.com.tr web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bu haber toplam 1602 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT