1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Güneş Kremi Tavsiyesi Dermoinn’den!
Güneş Kremi Tavsiyesi Dermoinn’den!

Güneş Kremi Tavsiyesi Dermoinn’den!

A+A-

Günümüzde kullanımı sadece yaz mevsimi ile sınırlı kalmayan güneş kremi, tüm mevsimlerde tercih edilen bir üründür. Cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyan ve çok daha sağlıklı bir cilde kavuşmaya yardımcı olan güneş kremleri, ayrıca cilt sağlığının korunmasında da etkin bir role sahiptir. Doğrudan güneş ışığına maruz kalındığı takdirde cilt tabakasında yanmaya varan sonuçlar oluşabiliyor. Üstelik sadece bununla sınırlı kalmayan etkiler arasında zamanla oluşan kırışıklık ve güneş izi gibi olumsuzluklar da yer alıyor. Tüm bu etkilere karşı cildinizi korumanız için uygun güneş kremi kullanmalısınız.

Günümüzde gelişen üretim teknolojileri neticesinde çok yönlü faydalar sunan güneş kremleri hazırlanıyor. Nitekim yeni bir krem alırken göz önünde bulundurduğunuz noktaların benzerlerine güneş kremi seçerken de dikkat etmeniz öneriliyor. Yaz için güneş kremi seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar da elbette de diğer mevsimlerde kullanmanız gereken güneş kremi ile aynı. Önceliğiniz, cilt tipinize uygun bir ürün seçmekten geçiyor. Elbette bunun yanında yüksek koruma faktörlü bir krem kullanmanız gerektiğini unutmayın. Güneşin zararlarından mümkün olduğunca korunmak adına yüksek faktörlü bir ürün seçmelisiniz. Ancak bronz bir tene sahip olmak adına koruma faktörü sayısı daha düşük ürünlere de yönelmeniz mümkün.

Güneş Kremi Çeşitleri

Çocuklar ve yetişkinler olmak üzere kullanan kişiye göre farklılık gösterebilen güneş kremleri, ayrıca yağlı ya da kuru cilt tiplerine göre de çeşitlilik gösterebiliyor. Örneğin çabuk yağlanan ve parlayan bir cilde sahipseniz bu duruma uygun bir güneş kremi seçmelisiniz. Böylelikle satın alacağınız ürün neticesinde cildinizdeki parlamayı gidermeniz dahi mümkün. Ayrıca güneş kreminden kaynaklı ekstra parlaklık gibi bir sorun ile karşılaşma ihtimalini de ortadan kaldırabilirsiniz.

Eğer güneşin zararlarından uzak kalmak istiyorsanız özellikle öğlen vakti doğrudan güneş ışınlarına maruz kalmamalısınız. Güneşe çıkmak zorunda olan kişilere ise mutlak suretle güneş kremi tavsiye ediliyor. Cildinizin güneş gören kısımlarına krem uygulayarak koruma sağlayabilirsiniz. Güneş kremi önerileri ise cilt tipinize uygun ürünü bulmaktan geçiyor. Örneğin bazı güneş kremleri yağlı iken bazı kremler yağlı ciltlere özel formüle edilebiliyor. Bu sayede yağlanmayı kontrol altında tutmanız mümkün hale geliyor. Üstelik yanlış bir ürün kullanımında sivilce gibi etkiler gözlemlemeniz mümkün. Bu nedenle cilt tipinizi mutlaka yakından tanımalı ve buna uygun ürünler kullanmalısınız.

Plajda Kullanıma Uygun Güneş Kremi

En iyi güneş kremi, kullanım alanı açısından da size kolaylık sunan olarak tanımlanabilir. Örneğin plajda vakit geçirmeyi düşünüyorsanız yapışkanlık hissi bırakmayan ve kumu size sorun haline getirmeyecek olan bir güneş kremi seçebilirsiniz. Böylelikle cildinizi güneşe karşı korurken aynı zamanda rahat bir vakit geçirme şansına erişebilirsiniz. Kozmetik ve bakım alanında sunduğu ürün çeşitliliği neticesinde ihtiyaç duyduğunuz ürüne anında ulaşmanızı sağlayan Dermoinn, güneş kremi konusunda da en iyi ürünlere erişmenizi kolaylaştırıyor.

Dermoinn güvencesiyle birlikte dermokozmetik ürünleri arasında değerlendirilen güneş kremi de satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra güneş kremi Nivea kalitesiyle de bulabileceğiniz seçeneklerden oluşuyor. İhtiyaçlarınızı, cilt tipinizi ve bütçenizi belirleyerek tüm bu seçeneklere uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca boyut açısından da gerek duyulan güneş kremini satın almanız mümkün.

Bu haber toplam 808 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT