1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. GÜNCEL PC OYUNLARI
GÜNCEL PC OYUNLARI

GÜNCEL PC OYUNLARI

Sanal gerçekçilik oyunları ya da VR oyunlarını birçok platform üzerinden rahatlıkla oynamanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

A+A-

PC VR Oyunları Torrent

Sanal gerçekçilik oyunları ya da VR oyunlarını birçok platform üzerinden rahatlıkla oynamanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Bu oyunlar sayesinde dilediğiniz zaman eğlenebilir ve dilediğiniz zaman hızlı bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Bu oyunları bilgisayarınıza ya da bilgisayarınız aracılığı ile oyun konsollarınıza yüklemenin mümkün olduğunu belirtmek isteriz. Bu konuda farklı farklı olmak üzere birçok oyunu torrent oyun indir seçeneği ile bilgisayarınıza yükleyebilmeniz söz konusudur.Bilindiği üzere torrent seçeneği ile günlerce ya da haftalarca beklemeden tüm büyük dosyaları ve oyunları rahatlıkla bilgisayarınıza indirebilmeniz söz konusu olmaktadır. Bu nedenle hemen indirebilmeniz ve hızlı bir şekilde oynayabilmeniz mümkündür.

2017 Yılı ve VR Oyunları

2017 yılında sanal gerçekçilik oyunlarına doyacaksınız diyebiliriz. Çünkü, 2017 yılında sanal gerçekçilik anlamında birçok oyun, oyun severlerin kullanımına sunulacak. Bu oyunlar fiziksel olarak oynanabilen ve fazlasıyla gerçekçilik içeren oyunlar olarak karşımıza çıkacak. Bu nedenle oyun indir seçeneğimiz siz değerli kullanıcılarımız için her zaman VR yani sanal gerçekçilik oyunlarını içerisinde bulunduracak. Buradan ister bilgisayarınıza ve ister diğer oyun platformlarınıza sanal gerçekçilik oyunlarını indirebilmeniz mümkün olacak. Farpoint, Resident Evil 7, Elite: Dangerous, Star Wars: Trials on Tatooine, Minecraft, Serious Sam, Gran Turismo Sport, Eve Valkyrie, Batman Arkham, Until Dawn: Rush of Blood ve Driveclub gibi oyunları sevenleriyle buluştukları andan itibaren sitemizde rahatlıkla bulabilir ve dilediğiniz gibi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

2017 ve 2016’nın PC Oyunları

2016 ve bulunduğumuz yıl olan 2017’nin birçok oyuna ev sahipliği yaptığını ve birçok oyunu içerisinde bulundurduğunu söylemek mümkün. Tüm bu oyunları istediğiniz zaman sitemizden torrent oyun seçeneği ile indirip, oynayabilirsiniz. Bu konuda Gad of War serileri, Whatch Dogs, GTA 5, PES 17, FİFA 17, simülasyon oyunlarının 2017 serileri, Battlefield ve daha birçok oyunu hemen sitemizden indirebilirsiniz. Öte yandan yeni çıkacak olan 2017 yılı PC oyunları ise piyasaya sürüldükleri zaman diliminden itibaren anında sitemizde yer alacak diyebiliriz. Hemen sitemiz aracılığı ile tüm bu oyunları indirmeye başlayabilirsiniz diyebiliriz.

Bu haber toplam 2972 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT