1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Güncel iş ilanları Türkiye’nin İş Deposu’nda
Güncel iş ilanları Türkiye’nin İş Deposu’nda

Güncel iş ilanları Türkiye’nin İş Deposu’nda

A+A-

İşsizlik son dönemlerde Türkiye’nin en büyük sorunu haline geldi. Bu konuda insanların ilanlarını takip etmeleri pek çok bakımdan oldukça önemli olmaktadır. Çünkü günümüzde işin insanların ayağına geldiği bir dönemde değil aksine insanların işin ayağına gittiği bir zamanda yaşıyoruz. İş ilanları yayınlayan siteler bu konuda iş arayanlara yardımcı olmaktadırlar.

Bu siteler çeşitli özel istihdam bürolarının kendi web siteleri, ilan alıp yayınlayan siteler yada çeşitli gazetelerin ilan sayfalarıdır.

Ayrıca bir de İşkur un kendi web sitesinde açık iş ilanlarını yayınladığı sayfası vardır ve Türkiye'nin en çok iş ilanı barındıran sayfasıdır. Ayrıca bu ilanlar İşkur denetiminde olduğu için güvenilirliği yüksektir. Fakat bu sayfaya girip iş arayabilmek için önce İşkur a kayıt olmak, ardından siteden üyelik işlemi yaptırmak gerekir ve site kullanım açısından yeterince kullanıcı dostu değildir.

İşte deposu bu zorluklara katlanmadan işkur ve diğer pek çok kaynaktaki iş ilanlarını size bir arada sunmaktadır ve çeşitli kriterlere göre filtreleyerek kolayca erişebilmenizi sağlamaktadır. Böylece çeşitli zorluklarla uğraşmadan ve site site dolaşmadan yalnızca aradığınız iş ile ilgili ilanlara odaklanabiliyorsunuz. İş ilanlarının yayın ve geçerlilik tarihleri dikkate alınarak yalnızca güncel ve geçerli ilanların yayınlanması sağlanmaktadır, yani süresi dolmuş yada geçerli olmayan ilanlar gösterilmemektedir.

Ayrıca site yakın zamanda ücretsiz olarak ilan alıp yayınlamaya da başlayacaktır. 'Türkiye'nin iş deposu' sloganlarının hakkını vermek için ellerinden geleni yapmaktalar. Size de bu imkan ve kolaylıklardan yararlanmak kalıyor.

Gönlünüzdeki işi bulmanız dileğiyle.

Siteye gitmek için lütfen tıklayın.

is-ilanlari.jpg

Bu haber toplam 3241 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT