1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Guava Plus Nedir? Faydaları Nelerdir? Guava Plus’ın Faydaları
Guava Plus Nedir? Faydaları Nelerdir? Guava Plus’ın Faydaları

Guava Plus Nedir? Faydaları Nelerdir? Guava Plus’ın Faydaları

A+A-

Guava Plus hamile kalmak isteyen ama bu durumda zorluk yaşayan kişiler için ideal bir besin takviyesidir. Özellikle yaşadığımız bu dönemde birçok kadın bu sorunla karşılaşmakta ve çeşitli çözümler aramaktadır. Fakat Guava Plus hem ana maddesi olan guava hem de içerdiği diğer yardımcı besinler sayesinde yumurtalık rezervlerinin artmasına ve düzenli kullanımda yumurtalık kalitesini yüzde 300 gibi bir oranda artırarak hamile kalmanıza yardımcı olur. Doğal yollarla hamile kalma, Tüp bebek tedavisi gibi iki seçenek için de çok faydalı bir besin takviyesidir. Guava Plus’ın İçinde Neler Var? Ana maddesi guava meyvesi olan bu serumun içerisinde birçok faydalı ve destekleyici besin bulunmaktadır. Bunlar;

  • Guava: Doğurganlıkta önemli rol oynayan folik asit, A vitamini, C vitamini, potasyum gibi bileşenler sayesinde bolca vitamin bulundurur.
  • Goji Berry: Bağışıklığı güçlendirir ve depresyon, kısırlık ve anksiyete gibi sorunlarla savaşılmasında önemli rol oynar.
  • Kuşkonmaz: İçerisindeki çinko sayesinde doğurganlığı artırmada yardımcı olur.
  • Soya Sütü: Kemik gelişimine yardımcı olur ve bu nedenle Osteoporozu önlemede önemli bir rol oynar.
  • Maça Kökü: Hormonları düzenler ve yumurtalık kalitesini artırır.
  • Frenk Üzümü Yağı: Tohumlarında bulunan yükek soranda omega-3 ve omega-6 sayesinde yumurtalık kalitesini artırmada önemli etkendir.
  • Aslan Pençesi: Kadın hastalıklarında, regl sancılarını gidermede ve regl düzensizliği tedavisinde yardımcıdır.
  • Çakşır Otu: Afrodizyak etkisi vardır ve cinsel performansta artış sağlar.

Guava Plus Nasıl Tüketilmelidir? Hamile kalmak isteyen kişi öncelikle beslenmesine dikkat etmelidir. Beslenmeye de dikkat edildiğinde Serum’un etkisi artış göstermektedir. Guava Plus Serumu günde bir adet içilmelidir. Düzenli olarak tüketildiğinde 3 ay içerisinde tüp bebek tedavisinde %80’in üstünde kesin sonuçlar vermiş olup normal gebelikte de %70’in üzerinde olumlu sonuçlar vermiştir. Bunun yanı sıra hiçbir takviye almadan sadece düzenli beslenme ile bu oranın sadece %15 kadar arttığını görmekteyiz. Tamamen bitkisel bir ürün olan Guava Plus Serum’un hiçbir zararı ve yan etkisi bulunmamaktadır. İçeriğindeki doğal bitkiler sayesinde yumurtalık kalitesini artırarak, regl dönemlerini düzenleyerek hamile kalınmasında yardımcı olur.

- Advertorial

Bu haber toplam 11400 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT