1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Growth Hacking Eğitiminde Adres: Growth Hacking Akademi
Growth Hacking Eğitiminde Adres: Growth Hacking Akademi

Growth Hacking Eğitiminde Adres: Growth Hacking Akademi

A+A-

Şirketler dijital çağda artık dijital pazarlama ve growth hacking konusunu göz ardı edebilmeleri mümkün değil. Her şirket dijital pazarlama kanallarını etkin bir şekilde kullanmak ve işinden daha yüksek sonuçlar almak için öncelikle Amerika’da ortaya çıkan growth hacking kavramını merak ediyor, araştırıyor ve işine nasıl uygulayabileceğiyle ilgili kafa yoruyor.

Bu konuda daha önce de bazı paylaşımlarını yaptığımız Lean Marketing yeni bir çalışmaya imza atmış. Growth Hacking Akademi ismiyle ortaya çıkan eğitim şirketi yeni dijital çağda ayakta kalmak isteyen, pazarlama çalışmalarını akıllı ve verimli yapmak, yaptığı çalışmalardan da en iyi dönüşümleri almak isteyen şirketler için özel bir eğitim programı hazırlamış.

Şirketlerin growth hackingi etkili bir şekilde bünyelerine uygulayabilmeleri için öncelikle şirket çalışanlarını growth hacking eğitimi aldırmaları gerektiğini paylaşan kurucular bu eğitim programlarıyla şirketlerin dijital pazarlama konusunda kendilerini geliştirdikleri gibi, aynı zamanda büyümeyle ilgili artık her şirkette olmazsa olmaz olan konularda da bilgi alacaklarını paylaştı.

Uygulamalı olarak gerçekleşen eğitim ile katılımcılar growth hacking sürecini detaylı olarak öğreniyorlar ve kendi işlerinde başarıya ulaşabilmek için neler yapmaları gerektiği konusunda bilgi sahibi oluyorlar. Siz de eğer şirketinizin dijital çağda büyümesini istiyorsanız Growth Hacking Akademi’nin sunmuş olduğu growth hacking eğitimlerine detaylı olarak göz atın!

Bu haber toplam 1138 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT