1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Göz Hastalıklarında Uygun ve Gereken Çözüm
Göz Hastalıklarında Uygun ve Gereken Çözüm

Göz Hastalıklarında Uygun ve Gereken Çözüm

Yeni doğan bebekler ve çocukların mutlaka göz taramasından geçmeleri gerekir.

A+A-

 

Yeni doğan bebekler ve çocukların mutlaka göz taramasından geçmeleri gerekir. Belirli periyotlarda göz muayenesi oluşabilecek birçok göz hastalığının da önüne geçmiş olacaktır. Bu sebepten dolayı her gün birçok minik hastamızın gerekli kontrollerini uygun klinik ortamında gerçekleştiriyoruz. Yaşanılan göz hastalıkları veya rutin kontroller çerçevesinde kaliteli hizmet için bize irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Çocuk göz doktoru olarak görevimizi en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Uzun yıllardır büyük özveriyle çocukların göz muayenelerini hijyenik ve güvenilir klinik ortamında gerçekleştirerek sağlık sorunlarını da tedavi etmekteyiz.

Bebeklerde Göz Rahatsızlığında Uygun Tedavi

Doğuştan yaşanılan tüm göz hastalıkları için gerekli tedavi programı tarafımızca hazırlanıp, ebeveynlerle görüşme sağlıyoruz. Bebeklerin gereken göz muayenesi için resmi internet sayfamızdan tüm gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Bebek göz doktoru tavsiye izmir bölgesinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel merkezimizde her yıl yüzlerce küçük hastanın göz rahatsızlıklarını tedavi ediyoruz.

Sınırsız Hizmet ve Sonsuz Anlayış

Yeni doğan bebeklerde sık olarak göz çapaklanması oluşur. Bazı anne ve babalar bu durumu dikkate almamaktadırlar. Ancak göz çapaklanması bazı önemli göz rahatsızlıklarının en önemli belirtisi olarak karşımıza çıkar. Sürekli ve hiç geçmeyen bebeklerde göz çapaklanması için gerekli tedavi mutlaka erkenden alınması gerekir. Özel klinikte yapılan muayeneler neticesinde gözlerde oluşan çapaklanma giderilmektedir. Göz çapaklanması kısa ve uzun vadede tedavi ve takip edilmesi gereken bir sorundur. Göz çapaklanması, bebeklerde göz tembelliği, şaşılık şüphesi, göz kanalı tıkanıklığı şüphesi gibi durumlar için bize başvurabilirsiniz.

Çocuklarda Göz Muayenesinin Önemi

Doç. Dr. Halil Hüseyin Çağatay bebeklerde yaşanılan göz hastalıkları ile özel olarak ilgilenmektedir. İlerleyen dönemlerde geri dönüşü zor hastalıklardan korunmak için yeni doğan bebekleri ve çocuklarınızı kliniğimize getirerek göz muayenesinden geçirmeniz sağlıkları için çok önemlidir. Göz ve çevresinde ortaya çıkan ufak belirtilerde mutlaka uzman hekim tarafından görünmesi gerekir. İletişim için detaylı bilgi için resmi internet sayfasından İzmir’de Doç. Dr. Halil Hüseyin Çağatay’a ulaşabilirler.

 

Bu haber toplam 363 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT