1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. GNR Eğitim İle İngilizce Öğrenmek Çok Kolay
GNR Eğitim İle İngilizce Öğrenmek Çok Kolay

GNR Eğitim İle İngilizce Öğrenmek Çok Kolay

A+A-

GNR eğitim olmadan bir dil öğrenmek zordur. Bunu nereden mi biliyoruz? Bir y kuşağı olarak ilkokul 4.sınıftan beri yabancı bir dil olan ‘ingilizce’ eğitimi almaktayız. Ancak ne kadar fili öğrenebildiğimiz sanırım biraz göreceli. Çünkü artık ülke olarak ‘ingilizce anlıyor ama konuşamıyoruz’ ya da ‘güzel dil ama ingiliççe’ diyerek gözümüzde büyütüyoruz. Hiç üzülmeyin. Eğitim, öğrenme ömür boyu olsa da bizlerden almış olduğunuz eğitimle bütün genel kabul gören fikirlere karşı gelerek dil eğitimi alarak dili öğrenebileceksiniz. Bu durum sadece ‘ingilizce’ dili üzerinden değil, aynı zamanda öğrenmeye istekli ve hevesli olduğunuz tüm dilleri öğrenme fırsatı doğuyor. Sizle de sadece bu fırsatı değerlendirmek kalıyor.

En Büyük Keşfiniz GNR Eğitim

GNR Eğitim Danışmanlık 2008 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Patenti sadece kendisine ait olan eğitim danışmanlık, özel bir metot ile yabancı dil öğrenmek isteyenlere kapısını aralıyor. Kurulduğu ilk günden beri farklı metodu ile İngilizce ve Rusça eğitimleri veren GNR Eğitim, bu dillerin yanında İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Arapça, Farsça ve Yunanca dillerini de ekleyerek yoluna devam etmektedir. Sektörün önde gelen markası olan kurum, yurtiçinde ve yurtdışında yaşayan yabancıların

Türkçe öğrenim ihtiyaçlarını fark ederek eğitim verdiği diller arasına Türkçe’yi de ekleyerek bir farklılık oluşturmaktadır.

Sektörün öncü kurumu GNR Eğitim Danışmanlık, alanında uzman kadrosu ile eğitim vermektedir.  Ayrıca kendine özel metoduyla öğrenci memnuniyetini yüksek tutmakta, inovatif olması ile sektöründe lider bir kurum olma niteliği taşımaktadır.

GNR Eğitim Danışmanlık ile Farkı Keşfedin

Eğitim danışmanlık kurumu, yüksek kalitede eğitim vererek sürekliliği sağlamaktadır. Sadece dinleme ve yazma değil, daha çok konuşma odaklı yabancı dil eğitimi vererek benzersiz bir eğitim kalitesi göstermektedir. Katılımcıların memnuniyetini en üst seviyede çıkararak ve teknoloji ile harmanlayarak ortaya özel bir eğitim metodu ile çıkmaktadır. Alanında uzman eğitmenlerle farkı ortaya koyarak hem çalışan hem de katılımcıların mutluluğunu arttırmaktadır. Eğitimde farkı görmek ve aldığınız eğitimin size katmış olduğu farkı görmek isterseniz GNR Eğitim Danışmanlık her zaman yanınızda olacaktır

Bu haber toplam 686 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT