1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Genç’i kıskandıran fotoğraflar!
Genç’i kıskandıran fotoğraflar!

Genç’i kıskandıran fotoğraflar!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı Dr. Cengiz Alp’in kızı Sinem Naz’ın düğününde önemli siyasi gelişmeler de yaşandı.

A+A-

Sarıyer Manşet’e gelen bilgilere göre Dr. Cengiz Alp, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e düğün davetiyesini günler öncesinden gönderdi. Ama Şükrü Genç son ana kadar katılıp katılmayacağı ile ilgili herhangi bir bilgi vermedi. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun düğüne katılacağı haberi Sarıyer Manşet’ten yayınlanmasının ardından Şükrü Genç kararını değiştirdi. Kılıçdaroğlu’nun düğün törenine katılacağını birkaç yerden daha teyit eden Şükrü Genç düğüne katılacağını bildirdi. Gece boyunca durgun gözüken Genç’in moral bozukluğu Sarıyer Manşet ’in objektiflerinden kaçmadı.Sarıgül son anda gelmekten vazgeçti
Düğüne günler öncesinden geleceğini bildiren Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ise son anda gelmekten vazgeçti. Sarıgül’ün düğüne katılamamasının nedeni CHP MYK’sından yediği veto yüzünden olduğu belirtiliyor. Kılıçdaroğlu, Fikri Sağlar başta olmak üzere Gürbüz Çapan ve diğer küskün isimlere zeytindalı uzatmaya hazırlandığı ancak, Sarıgül’ü bunun dışında tutacağı kararı daha öncede medyaya yansımıştı. Kılıçdaroğlu'nun, Sarıgül'e vetosunu, Zeki Sezer'in oğlu ve CHP Grup Başkanvekili Emine Tarhan Ülker'in kızının düğününde de gösterdiği ortaya çıkmıştı. Kılıçdaroğlu'nun Sarıgül'e vetosunu, Zeki Sezer'e iletti. Sezer, oğlunun düğününe Mustafa Sarıgül'ü de davet ettiğini öğrenen Kılıçdaroğlu, "O gelirse, ben gelmem" dediği yönünde bilgiler medyaya yansımıştı. Sarıgül’ün bu nedenle Dr. Cengiz Alp’in kızının düğününe katılmadığı belirtiliyor. Normalde nikâhı Sarıgül kıyacaktı ancak Sarıgül’ün bu ani kararından dolayı çiftin nikâhını Şükrü Genç kıydı.

Düğünde bir diğer önemli fotoğraf ise araları bozuk olan İlçe Başkanı Mehmet Deniz ile Şükrü Genç’in yan yana oturmaları oldu. Kılıçdaroğlu’nun Cengiz Alp ve Mehmet Deniz’le olan samimiyeti ise Başkan Genç’in moralini bozdu. O anlar Sarıyer Manşet’in objektiflerine işte böyle yansıdı.

Bu haber toplam 2953 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum