1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. GENÇ ve Başarılı BLOGGER’dan Mekan Tavsiyeleri
GENÇ ve Başarılı BLOGGER’dan Mekan Tavsiyeleri

GENÇ ve Başarılı BLOGGER’dan Mekan Tavsiyeleri

A+A-

Geçtiğimiz günlerde keşfettiğimiz bir kariyer blogunda bir kurumsal iletişim uzmanı, İstanbul’daki lüks semtlerden biri olan Ortaköy’de kendi keşfettiği ekonomik mekanları detaylı bir şekilde anlatıyor ve okuyucularına faydalı olması için paylaşıyordu.

Yazarın Ortaköy’de En Makul nerede yenir adlı biraz güldüren biraz da düşündüren sitemkarvari makalesini keyifle okuduk.

Söz konusu blogun sahibi Emrah Bayıldıran; Basit bir kumpir için insanların nasıl dakikalarca sıra bekleyip bir dolu sıkıntı çektiğini ve hatta kumpiri yemek için oturacak yer dahi bulamadığını anlatan bir serüven yazmış adeta!

Yazarın Ortaköy’deki ekonomik mekanları konu edindiği ve yer yer eğlenceli bir uslup ile de kaleme aldığı; tüm bunların neticesinde mekanlar konusundaki rotasının nasıl da değiştiğini bizlere anlatan hayatın çok ama çok içinden ilgili makalesini okumanızı tavsiye ediyoruz.

Mesleki deneyimlerini akıcı bir uslup ile paylaşan değerli bloggerin Kurumsal iletişim, Yönetici Asistanlığı, Tercümanlık, Sosyal Medya ve Kariyer üzerine daha pek çok makalesi bulunmakta…

Bir dönem Üst Düzey Yönetici asistanlığı yapmış iletişimcinin aynı zamanda Halkla İlişkiler ve Tanıtım ile İşletme lisansı da bulunuyor.

Aşağıdaki adresten Emrah BAYILDIRAN’ın kişisel bloguna ulaşabilirsiniz.

www.emny.net

Bu haber toplam 1173 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT