1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Genç, Hayali Temel’i itiraf etti
Genç, Hayali Temel’i itiraf etti

Genç, Hayali Temel’i itiraf etti

SARIYER MANŞET YİNE HAKLI ÇIKTI!... Şükrü Genç, ‘Hayali Temel Skandalı’nı itiraf ederek inşaata başlamama nedenini belediyedeki maddi sıkıntılara bağladı ve üçüncü kez tarih verdi.

A+A-

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na attırdığı ‘Hayali Temel Skandalı’nı itiraf ederek inşaata başlamama nedenini belediyedeki maddi sıkıntılara bağladı ve üçüncü kez tarih verdi.

Sarıyer Manşet’in ortaya çıkarttığı Sarıyer Belediyesi’nin ‘Hayali Temel Skandalı” gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Sarıyer Manşet Gazetesi‘nin haberinin Beyaz TV’de yayınlanmasının ardından Belediye Başkanı Şükrü Genç bu kez yeni bir açıklama yaptı. Beyaz TV muhabiri Türker Akıncı’ya konuşan Genç, hayali temeli itiraf etti ve skandalı belediyedeki maddi imkânsızlıklara bağladı. Sonrada üçüncü kez tarih verdi. Şimdiki tarih ise 31 Aralık 2012…

Üçüncü kez tarih verdi
Temelin atıldığı gün Nikâh Salonu’nun açılışı için 23 Nisan 2012 tarihini veren Genç, geçtiğimiz aylarda ise Cumhuriyet Gazetesi’nde çıkan 4 sayfalık ekte ise Eylül 2012’de açılacağını söylemişti. Şükrü Genç bu kez de 31 Aralık 2012’de Nikâh Salonunun açılacağını söyledi. 31 Aralık için 4 ay var. Belediye Başkanı Şükrü Genç’in 4 ay gibi kısa bir sürede nikah salonunu yapıp yapmayacağı merak konusu oldu.

İşte Şükrü Genç’in Hayali Temel Skandalı itirafı ile ilgili Beyaz TV'de yayınlanan o haber - VİDEO

Bu haber toplam 714 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT