1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Gandi, Genç'e SERT ÇIKTI
Gandi, Genç'e SERT ÇIKTI

Gandi, Genç'e SERT ÇIKTI

İlk kez SARIYER MANŞET'in gündeme getirdiği ve CHP Genel Merkezi'ne bomba gibi düşen Eczacıbaşı'na sağlanan rant Kılıçdaroğlu'nu çok kızdırdı.

A+A-

Kılıçdaroğlu Şükrü Genç'e çok kızdı, konuylailgili kendisiyle görüşmek isteyen Genç'e randevu vermedi. Gandi'nin bundan sonraki tavrı ise merak ediliyor.

CHP Parti Meclisi Üyesi Korkmaz Karaca, Sarıyer'deki yolsuzluk iddialarını CHP Parti Meclisi'ne taşıyarak CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na olayla ilgili bilgi verdi.

Olay hakkında bilgi alan ve basında çıkan haberleri inceleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendisiyle konu hakkında görüşmek isteyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'e randevu vermediği gibi, çok sert çıktı.

Kılıçdaroğlu'nun "Ben size hiç bir yerde parsel bazımda imar değişikliği kararı almayın, imar değişikliklerini bölge bazında alın demiştim. Parsel bazında yapılacak değişikliklerin her zaman şaibeye açık olduğu konusunda sizi uyarmıştım" dediği öğrenildi.

CHP, Sarıyer Zekeriyaköy'de yapılması planan proje ile ilgili detayları Parti Meclisi'nde görüşecek. Kusurlu görülenler CHP üyesi ise gerekli cezalar verilecek. Partinin konu hakkında hukuki süreç de başlatmayı düşündüğü belirtildi.  (Haber7)

Konuyla ilgili ilginç detaylar, perde arkasında yaşanılan tüm gerçekleri yine sadece SARIYER MANŞET'te okuyacaksınız. Bizi takip etmeye devam edin...

Bu haber toplam 807 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT