1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. FSM’lilerin Şükrü Genç’e isyanı
FSM’lilerin Şükrü Genç’e isyanı

FSM’lilerin Şükrü Genç’e isyanı

Sarıyer Belediyesi’nin geçtiğimiz günlerde Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde açtığı halı sahadan mahalledeki tüm spor kulüplerinin faydalanamaması halkın tepkisini topladı.

A+A-

Sarıyer Belediyesi’nin Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde yapmış olduğu Aşık Veysel Parkı’ndaki Spor Tesisinin belli kişilere tahsis edilmesi, mahalle halkını ikiye böldü. Bir tane kulübe tahsis edilen tesisin, mahallede bulunan ve 100’e yakın sporcusu bulunan FSM Gençlik ve Spor Kulübü’nün kullanmasına izin verilmiyor. Kulübün tüm çabaları sonuçsuz kalınca başka çareler aranmaya başladı. Spor kulübü şimdilik AK Parti Meclis Üyesi Hüseyin Coşgun’un çabalarıyla Metin Oktay Spor Tesisleri’nde antrenmanlarını yapmaya çalışıyor.

Biz o mahallenin insanı değil miyiz?
Kulüp yöneticisi Sefa Kişmir kendilerine karşı uygulanan bu çifte standartlardan dolayı üzgün olduğunu söyleyerek Belediye Başkanı Şükrü Genç’in olaya el atmasını istedi. Kişmir, Belediye Başkanı Genç’e, “Biz o mahallenin insanı değil miyiz? O tesisi kime yaptınız. Halkın kullanması için yaptıysanız biz neden kullanamıyoruz. Tüm bu olanlardan haberiniz var mı?” diye sordu.

Bu haber toplam 3743 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT