1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Fit tea kullanıcı yourmları nasıldır?
Fit tea kullanıcı yourmları nasıldır?

Fit tea kullanıcı yourmları nasıldır?

Türk gelenek ve göreneklerinde özellikle sabah kahvaltılarına eşlik ettiğimiz sıcak içecek olan çay birçok kişinin alışkanlığı, severek içtiği ve yorgunluğunu alan bir içecek haline gelmiştir.

A+A-

                Türk gelenek ve göreneklerinde özellikle sabah kahvaltılarına eşlik ettiğimiz sıcak içecek olan çay birçok kişinin alışkanlığı, severek içtiği ve yorgunluğunu alan bir içecek haline gelmiştir. Dışarıda arkadaşlarımızla buluştuğumuzda muhabbetimizin yanına eşlik eden, akşam yemeklerinden sonra stresimizi alan, sabah kahvaltılarında uykumuzu açan çay yıllardır Türk insanının vazgeçemediği tek içecek olmayı başarmıştır. Çay denince birçok kişinin aklına önceden sadece siyah çay gelse de günümüzün en sık tüketilen çaylarından biri de fit teadır.

FitTea Nedir?

                Diğer çaylardan oldukça farklı olan bu çayın elde edilmesi de diğerlerinden farklıdır. Bahar aylarında toplanan taze çayların en üstünde bulunan tomurcuklardan elde edilen fittea birçok uzman tarafından mucize olarak görülmektedir. Siyah çay ve yeşil çaya oranla antioksidan özellik gösteren kateşin miktarı bu çayda daha fazladır. Çünkü direkt olarak güneş ışığında kurutulup toplandığı için başka bir işlem görmemektedir ve bu neden besin değerlerini de kaybetmemektedir. Bu nedenle birçok uzman ve doktor fit teaın insan sağlığına olan faydalarını söylemekle bitirememektedir.

Faydaları Nelerdir?

                Antioksidan özelliğinden dolayı hücre yenileyici etki gösteren fittea cildinizi korumakta oldukça başarılı bir üründür. Bununla birlikte yine antioksidan özelliği sayesinde kanser hastaları için birebir olup hücre parçalanmasını önleyecektir. http://www.fittea.web.tr/fit-tea-kullanici-yorumlari-kullananlar-musteri-yorumlari Kalp ve damar rahatsızlığı bulunan hastaların da derdine çare olacak olan bu çay aynı zamanda zayıflamanıza yardımcı olarak fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır.                   

Fit tea içerik olarak çok zengin bir bitki karışımlarına sahiptir. Bu bitki karışımları sayesin

Bu haber toplam 1563 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT