1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Faturalı Hatlara 12 Ay Vade İle 5.000 TL Kredi
Faturalı Hatlara 12 Ay Vade İle 5.000 TL Kredi

Faturalı Hatlara 12 Ay Vade İle 5.000 TL Kredi

A+A-

Faturalı hatta kredi alma işlemi oldukça basit olmaktadır ve bu işi operatörler en iyi şekilde yapmaktadır. Operatörler ile iletişime geçen kişiler, faturalı hattın üzerine telefon almaktadır ve yeni telefon ihtiyaçlarını bu şekilde karşılamaktadır. Bu şekilde acil nakit ihtiyacını karşılayan kişiler bilmelidir ki, Hat Üzerine kredi oldukça güvenlidir. Faturalı hattın üzerine telefon alan müşterilerin sorun yaşama ihtimali oldukça düşüktür. Alınan telefonun, aylık faturaları düzenli bir şekilde ödenmesi gerekmektedir. Bizim aracılığımız ile faturalı hatta kredi alanlar, herhangi bir mağduriyet yaşamamakla birlikte eni telefon almak için nakit ihtiyaçlarına anında çözüm bulmaktadır.

Faturalı hatta kredi almak isteyenler, öncelikli olarak bir faturalı hatta sahip olmalıdır. Eğer faturalı hat yoksa cep telefonu kredisi hizmetinden faydalanmak imkansızdır. Yine de nakit ihtiyaçlarını acil bir şekilde karşılamak isteyenler, önce faturalı hat satın almalıdır. Operatör firma olan bizimle görüşme gerçekleştiren kişiler, faturalı hat üzerine aldıkları telefonları başka kişilere de satabilmektedir. İşlemlerin hızlı bir şekilde sonlanmasını isteyenler, bizimle bizzat ileşime geçmeli ve gerekli bilgiyi almalıdır.

Faturalı Hatların Üzerine Cep Telefonu Alma

Ticaret tarzında bir işlem olan ve acil para ihtiyacını en kısa sürede karşılayan faturalı hatta kredi hizmeti, bilindik bir firma olan biz tarafından bizzat verilmektedir. Durum son derece yasaldır ve herhangi bir yasal yaptırımı bulunmamaktadır. Faturalı hat sahipleri; ister Vodofone, ister Turkcell, isterse Avea olsun bu hizmetten sorunsuz bir şekilde faydalanabilir. Her operatör hattın verdiği telefon markası farklı olmakla birlikte faturalı hat üzerine verilen telefon markası faturanın boyutuna göre değişmektedir. Kimi zaman yüksek fiyatlı telefon verirken, kimi zaman da daha düşük ücretli telefon vermekteyizdir.

Verilen telefon modellerine göre 12 ile 24 ay arasında vade yapılmaktadır. Telefonun fiyatı, bu aylara yayılarak tahsil edilmektedir. Özellikle bankalardan kredi notu kötü olduğundan, kredi alamayan kişiler faydalanmaktadır. İşini dürüst bir şekilde yapan firmamız, acil nakite ihtiyacı olan kişilerin bu şekilde yardımına koşmaktadır. Bankalardan daha az faiz aldığından, faturalı hatta kredi çok fazla tercih edilmektedir. Tarifeye uygun alınan cihaz, çoğu kişinin nakit ihtiyacını anında karşılamaktadır. Tek şart, en az 6 ay faturalı olma zorunluluğudur.

www.herkeseyekredi.com.tr
İletişim: 0850 840 35 70

Bu haber toplam 1076 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum