1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Farmasi ve Sağlık
Farmasi ve Sağlık

Farmasi ve Sağlık

A+A-

Günümüzde herkesin evinde olan, herkesin kullandığı ve zehir saçan ürünler bulunmaktadır. Bunlar yalnızca yüzümüze ve vücudumuza sürdüğümüz kremler ve renkli kozmetik ürünleri değil aynı zamanda evlerimizi temizlediğimiz temizlik ürünleridir. Hastalıkların ve alerjik reaksiyonların oldukça arttığı 21. Yüzyılda artık temizlik de bakım da eski alışkanlıklara dönmektedir. Yüzde yüz doğal ve bitkisel içerikle üretim yapan Farmasi duyulanın aksine yalnızca bir kozmetik firması değil aynı zamanda bir evin ihtiyacı olan tüm ürünlerin sağlıklı tercihlerinin bulunabileceği bir markadır. Katalog sistemiyle satış yapıldığı için dükkan ve marketlerde bulunmayan bu sağlıklı ürünlere internet üzerinden edinilebilecek online katalog, telefon üzerinden Farmasi satış ortaklarıyla verilebilecek siparişler ve http://www.farmasiuyeolun.com adresinden tamamen ücretsiz üye olunarak verilebilecek siparişler üzerinden ulaşılabilmektedir.

Farmasiye Üye Olmak

Bebek ürünlerinden gıda takviyelerine kadar birçok ürünü bünyesinde bulunduran Farmasi markasına üye olmak oldukça kazançlı bir seçimdir. Satış yapmayı düşünen kişiler için her parça ürün üzerinden %33 komisyon imkanı sağlayan Farmasi kayıt almak için internet sitesi ve diğer satış ortaklarının aracılığını kullanmaktadır. Yalnızca %33 komisyon değil, satış yaptıkça artan puanlar ve kazanılan hediyeler sayesinde de kazançları artan Farmasi iş ortakları sıfır sermaye ile, yalnızca katalog üzerinden ürün satışı yapmaktadır. Ücretsiz üyelik ve herhangi bir satış limitinin olmaması sayesinde sıklıkla tercih edilen Farmasi üyeliğine kişiler başta ek iş olarak başlasa da zamanla çok fazla kazandırdığı için tek iş olarak devam etmektedirler.

Farmasi Üye Kaydı

Bu seçkin markanın bir temsilcisi olmak isteyen kişiler için yüzde yüz ücretsiz tutulan Farmasi üye olma seçeneği firmanın kalitesini ve iyi niyetini bir kez daha kanıtlamaktadır. Kişilerin kendi takımlarına üye yaptıkça kazandıkları fakat üye olan kişilerin herhangi bir ödeme zorunluluğunda bırakılmadan çalışabildiği bir sistem oluşturduğu için de oldukça güvenilir olan Farmasi firması yalnızca ürünleriyle değil çalışma sistemiyle de kişileri etkilemektedir. Kısacası hem kaliteli ürün kullanmak, hem bu ürünleri uygun fiyata almak hem de çok kazandıran bir ek iş sahibi olmak isteyen kişiler için Farmasi firmasının üyelik sözleşmesi kaçırılmaz bir fırsat olarak değerlendirilmektedir.

Bu haber toplam 1635 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT