1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. FAİZSİZ PEŞİNATSIZ KONUT PROJELERİ
FAİZSİZ PEŞİNATSIZ KONUT PROJELERİ

FAİZSİZ PEŞİNATSIZ KONUT PROJELERİ

Beylikdüzü tarafında hayata geçirilen faizsiz konut projeleri arasında yer alan Ahenk İstanbul Projesi Emin Otomotiv kapsamında yer alıyor.

A+A-

 

Beylikdüzü tarafında hayata geçirilen faizsiz konut projeleri arasında yer alan Ahenk İstanbul Projesi Emin Otomotiv kapsamında yer alıyor. Bu projede hem peşinat hem de ödeme yok. Şöyle ki 1+1 2+1 3+1 daire seçenekleri sunulmaktadır. 108 ay vade farksız taksit olanağı ve faizsiz konut projeleri birçok fırsatı kendisinde barındırmaktadır. Beylikdüzü Ahenk İstanbul Projesi 500 daireden oluşarak baştaki teslimlerin 20 ay ikinci teslimlerin ise 30 ay sonra yapılması şeklinde düzenleme yapılmıştır. Bu projedeki olanaklar ise yüzme havuzu, fitnesscenter, buhar odası, çeşitli dinlenme ve spor alanları ve sauna şeklinde ilerlemektedir.

Dumankaya Ritim İstanbul

İstanbul’da yapılan Dumankaya Ritim İstanbul Projesi Maltepe’de yer almakla beraber peşinatsız konut projeleri olarak hizmete sunuluyor. Bu projedeki daire sayısı 863 ve daireler 5+1’e kadar uzamaktadır.  2+1 daireler 437 bin, 3+1 daireler 557 bin, 4+1 daireler 760 bin olarak odaya ve özelliklere göre değişmektedir. Faizsiz ve peşinatsız konut oluşuyla ev sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekmektedir.

Esenyurt City Center

Esenyurt’ta yer alan City Center peşinatsız konut projeleri ile 36 ay vade farksız taksitle birçok hizmet sunulmaktadır.  Şöyle ki 2+1, 3+1 + 1+1 gibi birçok çeşitte daire imkanları sunularak Özyurt İnşaat ile halka açılmaktadır. Ancak yüzde 1 KDV uygulanmaktadır. Ofis, AVM, emniyet binası, konut gibi birçok seçeneği içerisinde bulundurmaktadır. City Center faizsiz ve peşinatsız oluşuyla ön planda olan konutlardan bir tanesidir.

Panorama Tuzla Evleri

Tuzla’da yer alan Dumankaya Adres Panorama’da konutlar faizsiz peşinatsız bir şekilde hizmete sunulmaktadır. Faizsiz ve peşinatsız konutlar 2+1, 1+1 gibi birçok tipin bulunduğu projede 2+1 daireler 126 ve 143 bin lira arasında değişmektedir.

Birevim Projesi

İnsanların ihtiyaçları dikkate alarak bu yönde ilerleyen projelerden Birevim peşinatsız ve faizsiz bir şekilde istenilen eve ulaşma imkanı sağlamaktadır. Türkiye’nin birçok yerinde olan şubeleriyle her yerden ulaşma imkanı tanıyan proje 2.el ev sahibi olmaya da olanak tanıyor. İnsanların kurduğu hayalleri gerçekleştirmeye yönelik çalışmalarda bulunmaktadır. Tasarrufa dayanan sistemleri, peşinatsız ve faizsiz oluşu ve maliyet açısından yarar sağlamaktadır.

Eminevim Projesi

Herkesin kendi bütçesine ve mali kaynaklarına göre hizmet vermeyi planlayan bu projede ödemelerde zorluk çıkmaması açısından pek çok kampanya ve olanak sunulmaktadır. İnsanların hayal ettiği, planladığı faizsiz ve peşinatsız konut alma olanaklarından biri olan Eminevim projelerinden insanları bir araya getirerek konut alma fırsatı sunmaktadır. Ev sahibi olmak isteyen bireyler başvurarak faizsiz ve peşinatsız istedikleri eve sahip oluyorlar.

 

 

 

Bu haber toplam 654 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT