1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Evlilik Planlamaları
Evlilik Planlamaları

Evlilik Planlamaları

A+A-

Evlilik çiftler için büyük ve önemli bir adım olsa da birçok insan bu tarz organizasyonlara sıcak bakmaz. Bu nedenle planlamanın üstünkörü yapılma ihtimali oldukça yüksektir. Çiftlerden biri nişan, düğün, kına gibi organizasyonlara soğuk bakıyorsa, o zaman her hangi bir aksilikle karşılaşmamak, herkesi memnun etmek ve tabii ki gelin ya da damadın kendi düğününde mutsuz olmasını engellemek için sade ama etkileyici planlamalar yapmak mümkündür.

Planlama Yapmak İçin…

Öncelikle çiftlerin nasıl bir düğün yapmak istediklerine karar vermesi gerekir. Eğer fikirler çatışıyorsa her iki fikrin de sevilen tarafları bir araya getirilerek herkesin memnun kalacağı bir organizasyon yapılabilir.

Sadelikten yana olanlar için de farklı fikirler bulunuyor elbette. İsteyenler en yakın dostlar arasında, çok büyük sayılmayacak planlamalar yapabilir. En yakın arkadaşlar ve dostlar arasında bir planlama yapmak her açıdan avantajlıdır. Mesela, küçük ama sevimli olan herhangi bir mekan nikah salonu olarak tercih edilebilir, akla gelebilecek herhangi bir konsept uygulanabilir, arkadaşlar arasında ya da aileler arasında anısı olan ufak tefek eşyalar ya da sözler kullanılarak unutulmayacak bir anı daha yaratılabilir, gelin ya da damadın rahatsız hissedeceği gelinlik damatlık, ayakkabı ya da diğer şeyler yerine alternatif seçenekler tercih edilebilir ya da gelin ve damat tarafından evde yapılarak eğlenceli hale getirilebilir…

Evlilik planlaması sıkıcı, zor ve stresli bir iş haline gelmek zorunda değildir. Gelin ve damat hayal güçlerini kullanarak düğün organizasyonunu unutulmayacak, eğlenceli bir anı haline getirebilirler. Nikah salonu ya da evlilik için farklı mekanlar hakkında fikir sahibi olmak için  http://dugunmevsimi.com/evlendirme-daireleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber toplam 1213 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT