1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Evden Eve Taşıma Hizmetinde Profesyonel Çözüm
Evden Eve Taşıma Hizmetinde Profesyonel Çözüm

Evden Eve Taşıma Hizmetinde Profesyonel Çözüm

A+A-

Evden eve taşıma işlerinde profesyonel çözüm sunan ekiplerimiz, profesyonel hizmet konusunda, başarılı ve etkili çözümler sunmaktadır. Eski usül evden eve taşıma işlerinde, daha çok hammallığa dayalıydı. Ancak, günümüzde profesyonel bir şekilde evden eve taşıma hizmeti veriliyor.

EVDEN EVE NAKLİYATTA EN İYİ YÖNTEMLER TERCİH EDİLİYOR

Evden eve nakliyat işlerinde, en iyi yöntemleri tercih eden firmamız, kısa zamanda evinizi istediğiniz adrese taşımaktadır. Taşıma işinde şehirler arası evden eve nakliyat sektöründe oldukça iddialı olan firma, öncelikle ekspertiz hizmetiyle evinizdeki eşyanın kapasitesini ölçmektedir. Asansörlü taşıma hizmeti veren firma, asansörün nereye kurulması gerektiğini, nasıl bir paketleme hizmetine ihtiyaç duyulduğunu, paket hizmeti olarak gerekli olan malzemeleri tespitini ve sigortalama işlerini, ekspertiz aracılığı ile öğrenmektedir. Müşterinin onayı ile sözleşme imzalanıyor. Sigorta istenirse, eşyaların fotoğrafı çekiliyor ve eşyalar sigortalanıyor.

PAKETLEMEDE EN İYİ YÖNTEMLER KULLANILMAKTADIR

Paketleme işleminde en iyi yöntemleri kullanan firma, özel ve kırılgan eşyalar için içi köpüklü kutuları tercih etmektedir. Ayrıca balonlu naylonlarla bütün eşyalar özel olarak paketlenmektedir. şehirlerarası nakliyat işinde uzman olan firma, paketleme hizmetinde öncelikle tercih ettiği elemanlar, işinde uzman olan elemanlardır.

ASANSÖR HİZMETİYLE KAPALI KASA ARAÇ HİZMETİ

Eksper, taşıma işlerinin nasıl gerçekleşeceği konusunda ön hazırlık yaptıktan sonra gerekli olan kapalı kasa aracı belirliyor. Eşyaların indirilme programını da hazırlıyor ve apartman boşlukları, balkonlar ve pencereler tek tek denetliyor. Daha sonra yük asansörü ve kapalı kasa aracın yanaşacağı kısmı tam olarak tespit ediyor.

İNDİRME İŞİNDE PROFESYONEL YÖNTEMLER KULLANILIYOR

İşini meslek edinmiş elemanlarla, asansörden yük indirme işini, öncelikle sağlam olan beyaz eşyalardan başlıyorlar. Alta, sağlam olan beyaz eşya mobilyalar yerleştiriliyor. Daha sonra, özel paketlenmiş kırılgan ve nazik eşyalar üst kısma istifleniyor. Sonuç olarak şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde, profesyonel taşıma işlemi gerçekleştiriliyor.

TAŞINACAK ADRESE KISA ZAMANDA TAŞIMA GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Firma, kısa zamanda adrese gelerek, taşıma işini gerçekleştirmektedir. Taşıma işinde de, yine asansörü kullanıyorlar. Oldukça pratik bir şekilde, asansörler eşyaları indirilmektedir. Şehirlerarası nakliyat hizmetinde etkili olan firma, evden eve taşıma hizmetinde, sınır tanımayan bir hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

Bu haber toplam 958 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT