1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Evden Eve, Şehirden Şehire Soytaş Nakliyat
Evden Eve, Şehirden Şehire Soytaş Nakliyat

Evden Eve, Şehirden Şehire Soytaş Nakliyat

A+A-

1953 yılından itibaren nakliye ve taşımacılık sektöründe, kaliteli ve farklı yöntemlerle Soytaş Nakliyat hizmet sunmaktadır. Ev, iş yeri, çalışma ofisler, konsolosluklar, hastane, okul, mağaza, tesis, otel taşımacılığı gibi küçük- büyük her alanda taşımacılık hizmetinin müşteri memnuniyeti garantisiyle gerçekleştirmektedir. İstanbul' da kurulan nakliyat firması Türkiye' nin her iline taşımacılık işlemi gerçekleştirmektedir. Paketleme, taşıma, yükleme, boşaltma ve transfer esaslarıyla hareket eden firma, piyano taşımacılığında da başarılı referanslara sahiptir.

Soytaş Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

Evden eve taşımacılık, asansörlü taşımacılık, konsolosluk taşımacılığı, piyano taşımacılığı, otel taşımacılığı, antika taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, ofis taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, şehirlerarası İstanbul nakliyat firmaları arasında eşya depolama hizmeti sunan ender firmalardan biridir. Parsiyel taşımacılık, askılı tekstil taşımacılık hizmetleri de sunulmaktadır.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Genellikle tek kişi yaşayan insanların yahut görev gereği sürekli şehir değiştiren insanların yaşam tarzlarına yönelik bir çalışmadır. Sadece tek yaşayanlar değil, az eşyası olan herkesin tercih ettiği bir yöntemdir. Nakliyat firmalarının eşyanın oranına bakmadan verdiği kabataslak fiyatlara karşı, Soytaş Nakliyat parsiyel taşımacılığı, İstanbul evden eve nakliyat başlatmıştır. Eşya oranına göre fiyat belirlenmektedir. Sadece bavullarıyla veya mobilyalı evlere taşınan kişiler için ideal bir taşımacılık hizmetidir.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Soytaş Nakliyat benimsediği müşteri politikası ile müşteri temsilcisi, deneyimli ve güler yüzlü kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Taşınması istenilen mekanın keşif ve analizi yapılarak değerlendirilir. Şehir içinde ve şehirlerarasında, İstanbul'dan her ile nakliyat hizmeti sunarken, özel paketlemeye önem vermektedir. Her kategoriye göre farklı taşıma paket ve önerisi sunarak, fiyat belirlemektedir. Eşyalarınız güvenle ve siz hiç dokunmadan- yorulmadan toplanır. Eşyanın tamamının yerleşebileceği hacimdeki araçlara yüklenir. Yüksek katlı binalarda asansörlü taşımacılık hizmeti sunulmaktadır.

Taşınacağı mekana ulaştırılır ve kullanıma hazır hale gelecek şekilde montaj ve yerleştirme işlemleri gerçekleştirilir. Nakliyede evden eve nakliyat İstanbul olarak cam eşyalar, beyaz eşyalar ve lüks eşyalar sınıflandırılarak, hassasiyete göre paketlenmektedir. Web sayfası üzerinden detaylı bilgi alabilir, tüm ilçe ve illere gerçekleştirilen nakliyat işlemleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Müşteri hattından temsilciyle görüşerek, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bu haber toplam 1247 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum