1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Evden Eve Nakliyat Sigortalı
Evden Eve Nakliyat Sigortalı

Evden Eve Nakliyat Sigortalı

Taşınma sırasında istenmeyen nedenlerden dolayı bazı eşyalar zarar görmektedir. Bu zararların karşılanabillmesi için söz konusu firmanın evden eve nakliyat sigortalı hizmet sunması gerekmektedir.

A+A-

              

 

Taşınma sırasında istenmeyen nedenlerden dolayı bazı eşyalar zarar görmektedir. Bu zararların karşılanabillmesi için söz konusu firmanın evden eve nakliyat sigortalı hizmet sunması gerekmektedir. Yani nakil öncesin de tüm eşyalar ekspertizden geçirilmelidir. Firmamız bu nokta da her türlü desteği sağlamaktadır. Parça eşya taşıma, asansörlü ev, ofis taşıma ve şehirlerarası yük taşıma hizmetleri tamamen sigortalı bir şekilde verilmektedir. Hekimoğlu nakliye firmamızın anlaşmalı olduğu kasko acenteleri bulunmaktadır. Evden eve nakliyat sigortalı hizmetler söz konusu kasko acentasının vermiş olduğu teminatlar ile sağlanmaktadır. En küçük bir eşyanın zarar görmesi durumunda oluşan maddii kayıplar kasko şirketi tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca firmamız evden eve nakliyat sigortalı taşımacılık hizmetleri için ekstra bir ücret talep etmemektedir.

 

Sigortalı Ev Taşıma

 

Firmamız sigortalı ev taşıma hizmetlerini ekonomik fiyatlar ile vermektedir. Tüm eşyalar e az çift kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Bu sayede yüzeylerinn deforme olması engellenmektedir. Ayrıca firmamız ofis eşyalarını da tamamen sigortalı bir şekilde taşımaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine araç desteği sağlanmaktadır. Bu araçların sigortası ve kaskosu eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız parça eşyalar, depo yükleri ve ambar yükleri için de sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Gelen tüm talepler anlık olarak onaylanmaktadır. Sigortalı ev taşıma şirketimiz sayesinde müşterilerimiz güvenli bir hizmet almaktadır. Özellikle de şehir dışına düzenlenen sevkiyatlar da bile eşyaların zarar görme riskleri ortadan kaldırılmaktadır.

 

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

 

Evden eve nakliyat sigortalı taşımacılık hizmetleri veren firmamız, öncellikle tüöm eşyaları ekspertizden geçirmektedir. Daha sonra müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır. Ardından taşıma sigortası sözleşmesi uygulanmaktadır. Firmamız 4+1, 5+1 ve 6+1 gibi daireleri ekonomik fiyatlar ile taşımaktadır. Talep edilen fiyatlar içerisin de paketleme, montaj, yükleme gibi hizmetler de dahildir. Hekimoğlu nakliyat İstanbul’un tüm ilçelerine asansörlü taşımacılık ve evden eve nakliyat sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir. Bölge kısıtlaması gibi bir durum söz konusu değildir. Ankara, İzmir, Edirne gibi büyük şehirler için de her türlü taşımacılık desteği sunulmaktadır. Müşterilerimizin çelik kasaları, seri imalat ürünleri ve depo malları da firmamız tarafından nakil edilmektedir.

 

Evden Eve Nakliyat Sigortalı Fiyat

 

Firmamız sigortalı evden eve nakliyat fiyatları açısından ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Yakın güzergahlar için yüzde 25’lik bir indirim yapılmaktadır. Çok katlı evler içinde ekstra indirimler söz konusudur. Ayrıca İzmit, Gebze tarafına günlük sevkiyatlar düzenlenmektedir. Bu sayede parça eşyalar çok hızlı bir şekilde istenilen adreslere ulaştırılmaktadır. Evden eve nakliyat sigortalı hizmet bedellerimizi öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.  

Bu haber toplam 448 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT