1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Evden Eve Nakliyat Konusunda Ele Alınan Aşamalar
Evden Eve Nakliyat Konusunda Ele Alınan Aşamalar

Evden Eve Nakliyat Konusunda Ele Alınan Aşamalar

Farklı sektörlere göre evden eve nakliye çalışması gerçekleştirirken mutlaka, baştan sona tüm süreç en ince ayrıntısına kadar ele alınmalıdır.

A+A-

Farklı sektörlere göre evden eve nakliye çalışması gerçekleştirirken mutlaka, baştan sona tüm süreç en ince ayrıntısına kadar ele alınmalıdır. Eski adresten yeni adrese ulaştırılması gereken eşyalar, belirli plan dahilinde, müşterinin teklif talep formu üzerinden sağladığı bilgilere göre gerçekleştirilir.

 

 Eğitimli ve Uzman Kadro

 

 Evden eve nakliyat konusunda mutlaka eğitim almış, tecrübesi bulunan uzman kadro süreci yönetmelidir. Firmamız bünyesinde yer alan personel, planlı şekilde evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştirir. Sürece dahil edilecek eşyalar listelendikten sonra, araca nasıl taşınması gerektiği konusunda malzemeler kullanılır. Ayrıca araç içerisinde istifleme ve güvenli ulaşım için uzman şoför, profesyonel personelimiz ile sağlanmaktadır.

 

 Teknolojik Olanakları ile Asansör Sistemleri

 

 Çevreye gürültü yaymayan ve güvenli şekilde farklı yüksekliklere çıkabilen asansör sistemleri, firmamız bünyesinde amaca uygun olarak ele alınıyor. Daha hızlı ve güvenli şekilde belirli eşyaların araca yüklenmesi için, uzman personelimiz titiz bir çalışma sağlar. Bu konuda teklif talep formu üzerinden verilen bilgiler doğrultusunda, eğer gerekliyse asansör sistemi sürece dahil edilir.

 - Elektronik eşyalar,

 - Beyaz eşya çeşitleri,

 - Oturma grupları,

 - Değerli müzik aletleri,

 Bu gibi pek çok farklı eşya asansör sistemleri ile güvenli şekilde araca nakil edilir.

 

 Kaliteli Araç Portföyü

 

 Eşyaların sayısına, boyutlarına ve yapılarına bağlı olarak nakliye için araçlar tayin edilir. Ayrıca şehir içi ya da şehirler arasına bağlı olarak firmamız bünyesindeki araçlar arasından tercih gerçekleştirilmektedir. Farklı boyutlardaki kamyonla, tır, kırkayak ya da onayak gibi pek çok değişik araç yer almaktadır. Bu araçlar iç ve dış bakımları düzenli olarak gerçekleştirilmiş çelik kasaya sahip vasıtalardır.

 

 Evden Eve Taşıma Konusunda Ele Alınacak Diğer Unsurlar

 

 Kaliteli hizmet anlayışıyla ele aldığımız evden eve taşıma konusunda, eşyalarınızı güvenle bize temin edebilirsiniz. Eski adresten yeni adrese kadar güvenli şekilde ve zamanında eşyalarınız teslim edilir. Ayrıca bu konuda daha pek çok farklı unsur süreç içerisinde yer alır.

 - Tüm eşyalar için sigortalama,

 - Küçük ve kırılacak eşyalar adına kutulama ve ambalajlama,

 - Uygun fiyat politikası,

 - Teknolojik takip sistemi,

 - Müşteri temsilcisi desteği,

 İhtiyacınıza uygun olarak evden eve nakliyat konusunda sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Bu haber toplam 734 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT